reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Na cito. Szukam. Pisz─Ö artyku┼é o uzale┼╝nieniu od SM, g┼é├│wnie od Instagrama i jego negatywnym wp┼éywie na zdrowie psychiczne dziewczynek. Artyku┼é ju┼╝ ko┼äcz─Ö, jednak szukam kogo┼Ť, kto m├│g┼éby wypowiedzie─ç si─Ö na ten temat jako rodzic, a mo┼╝e sam/a w wieku nastoletnim mia┼éa z tym problem, jednak uda┼éo si─Ö z tego wyj┼Ť─ç? Spokojnie mo┼╝na anonimowo. Czy jest tu mo┼╝e taka osoba? A mo┼╝e znacie kogo┼Ť, do kogo mo┼╝ecie mnie przekierowa─ç? Poprosz─Ö ­čĺŤ A kontaktowa─ç si─Ö mo┼╝na ze mn─ů na priv. Dzi─Ökuj─Ö @aniaslu
reklama

Lista kwietniowych mam ­čśŐ

inesia

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
13 Sierpień 2020
Post├│w
181
Du┼╝o nas w kwietniu b─Ödzie rodzi─ç :)

U mnie możesz dopisać że chłopak :) na USG pokazał klejnoty także bez niespodzianki będzie :D

reklama
Do g├│ry