reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista kwietniowych mam

Nic takiego przecież nie napisałam. Skurcze mieć możesz jak najbardziej. Czyli dostałaś skurczy, bo głaskałaś brzuszek?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie, jeden z lekarzy nawet na męża krzyknął widząc, że ten głaska brzuch. Mówił, co pan robi? Absolutnie nie wolno. Mąż w tej samej chwili oderwał rękę i aż mu się przykro zrobiło.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to małe akrobaciatko! To trzymam kciuki żeby Cię wypuścili i poczekajcie jeszcze trochę w dwupaku.
Wypuścili mnie wczoraj, tj. w piątek. Ale oczywiście zabrałam ze sobą gorączkę i brak apetytu. Przedawkowali mi magnez w kroplówce świnie. Wolę już w domu być na prawdę, bo szpital to jednak nie zawsze pomaga, tylko potrafi dodatkowo zaszkodzić.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwiez mi ze jak raz sie obrocilo to moze zrobic to i drugi i trzeci itd...
Po tym magnezie to nawet maleństwo źle się czuło. Nie wiedziało co się dzieje i dlatego okropnie kopało. Może się obróci, kto wie.. 2-4tygodni ma czasu na to.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry