reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista kwietniowych mam

A jak z Waszym ciśnieniem? bo ja kontroluję kilka razy dziennie. Tydzień temu miałam wysokie 150/90 (wtedy gdy temp. na dworze się mocno zmieniała z minusową na plusową) i moja gin stwierdziła ze jak ciśnienie będzie się utrzymywało to mam jechac na patologię ciąży. Na szczeście spadło. Zdarza mi się ze wzrośnie do 140 ale wtedy się kładę i wraca do normy.
 
reklama
Czy któraś z Was też odczuwa mocne i częste kopniaki? Gdziekolwiek czytam jakiś artykuł czy z kimkolwiek rozmawiam to zewsząd dowiaduje się ze w 9 miesiącu z racji, że dziecko ma coraz mniej miejsca w brzuchu kopniaki są słabsze i bardziej czuje się przelewanie. U mnie jakoś inaczej. Mały czasem jak kopnie to z prawego boku aż mi róg wystaje (nóżka :-) ) i te ruchy są częste, nie ustały,wręcz przeciwnie. Poza tym od 2-3 tygodni puchną mi stopy i dłonie. Termin mam na 6 kwietnia.
U mnie 8 i pół miesiąca i maleństwo ani myśli, żeby ruszać się słabiej i rzadziej niż zwykle. Codziennie mocno daje o sobie znać wiele razy w ciągu dnia. To się rozpycha, to kopie i szturcha :). Czasem boli, ale to gdy w żebra trafi.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z Waszym ciśnieniem? bo ja kontroluję kilka razy dziennie. Tydzień temu miałam wysokie 150/90 (wtedy gdy temp. na dworze się mocno zmieniała z minusową na plusową) i moja gin stwierdziła ze jak ciśnienie będzie się utrzymywało to mam jechac na patologię ciąży. Na szczeście spadło. Zdarza mi się ze wzrośnie do 140 ale wtedy się kładę i wraca do normy.
Ja nigdy nie miałam wysokiego ciśnienia. Zwykle w normie lub odrobinę niższe. Tak wysokie ciśnienie jest aż przerażające. Masz nerwowe sytuacje w domu?

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam takie pytanie. Czy usg robione między 12 a 13tc na lepszym sprzęcie pokazuje aktualny tydzień ciąży?

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam takie pytanie. Czy usg robione między 12 a 13tc na lepszym sprzęcie pokazuje aktualny tydzień ciąży?

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
Najbardziej zbliżony pokazuje w 6-7 tygodniu. W 12-13 już nie... Ja miałam robione w 11+6 i 12+6 i termin bardzo się różnił.

Gdzieś był link, czemu tylko to w 6-7 tv może być ewentualnie brane pod uwagę.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry