reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez aska00, 8 Sierpień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. aska00

aska00 Fanka BB :)

Cześć u nas jeszcze trochę nudno. Podglądnęłam marcowe mamusie. Mają fajną listę brzuchatych kobietek. Proponuję zapisy. Czekam na zgłoszenia.

Jestem pierwsza na tej liście:
    1.   Aśka00            - 3 kwietnia
    2.   Dori                - 4 kwietnia
    3.   Vera               - 1 kwietnia (opuszczona)
    4.   Kasianka           - przełom marca i kwietnia
    5.   Albertiga          - 4 kwietnia
    6.   Idzia                - 12 kwietnia
    7.   Magdalena25    - 16 kwietnia
    8.   Agnieszka (a+t) - 29 kwietnia
    9.   Kosmi              - 9 kwietnia
    10.  Ewa               - 16 kwietnia
    11.  Anek              - 20 kwietnia
    12.  Alis                 - 2 kwietnia
    13.  Monika            - 2 kwietnia
    14.  Dziewczynka    - 15 kwietnia
    15.  Magdalena        - 1 kwietnia
    16.  Joaśka            - 30 kwietnia
    17.  Pati26            - 26 kwietnia (opuszczona)
    18.  Suzi28            - 10 kwietnia
    19.  Michałkowa     - 13 kwietnia
    20.  Olevka
    21.  Kasia (żuczek)  - 5 kwietnia
    22.  Aynne            - 12 kwietnia
    23.  Path              - 1 kwietnia
    24. Agnieszka
         (husarka)         - 7 kwietnia
    25.  Lidia               - 6 kwietnia
    26.  Natalka17       - 22 kwietnia
    27. Venus             - 9 kwietnia (opuszczona)
    28. mommy           - 16 kwietnia
    29. ptasiemleczko   - 15  kwietnia
    30. Martap22         - 21 kwietnia
    31. Czarownica (Dominika)    - 30 kwietnia
    32. Irlandia (Ola)      - 15 kwietnia
    33. Rybcia 21            - 29, 30  kwietnia
    34. Magduśka          - 27 kwietnia
    35. Rena2              - 18 kwietnia
    36. Klara 79            - 8 kwietnia
    37. Anek@             - 18-25 kwietnia
    38. Ewach6            - 9 kwietnia
    39. Priscilla             - 19 kwietnia
    40. Kala115 - 25 kwietnia

2. Izzabela

Izzabela Gość

Też wam zrobiłam listę.. są tam też inne dwie mamusie..

3. reklama
  4. dori

dori Fanka BB :)

2. Dori - 1 kwietnia (też narazie wyliczony przeze mnie)

5. aska00

Cześć Dori, widzę, że ciężko pracowałyśmy w podobnym czasie. Napisz jak się czujesz. Mnie dopadły nudności i wilczy apetyt. Mam już 4,5 letnią córeczkę. A Ty?

6. dori

dori Fanka BB :)

Cześć Aska, wiesz co jest najśmieszniejsze? że pracowałam ciężko przez jakieś pół roku i nic i kiedy powiedziałam sobie (po licznych radach znajomych) że się nie będę przejmować i nie będę siedzieć i wyliczać dni płodnych tylko wyluzuję i zdam się na to "co bedzie to będzie" to w pierszym miesiącu tego wyluzowania spłodziliśmy naszą fasoleczkę. Nawet nie wiesz jak byłam zdziwiona kiedy test pokazał dwie kreseczki. A co do samopoczucia to do wczoraj było rewelacyjnie poza trochę większą sennością (bo zazwyczaj śpię max 8 godzin) a teraz potrzebuje więcej. Poniedziałek niestety zaczął się od wstrętu do śniadania. I boję się trochę bo tak jak do tej pory też jadłam i jadłam to teraz nic mi się nie chce. No ale mam nadzieje, że długo mnie to nie będzie męczyć chciaż wiem że to niestety normalne.

7. aska00

Ha, ha, kiedy ja w maju zdałam się na nieograniczoną zabawę to okazało się, że chyba troszkę za późno bo miesiączki w wyznaczonym terminie nie dostałam, ale nie byłam w ciąży - miałam zaburzenia błędnika. Po dwóch negatywnych testach i jednym teście krwi na obecność ciąży moja lekarka wykluczyła mnie z grona przyszłych mamuś i wywołała mi miesiączkę. Szalałam ze złości. Kiedy zaczęłam liczyć, mierzyć i wykorzystywać mężą kiedy trzeba to jest ono w brzuszku. Tym razem byłam spokojniejsza - test zrobiłam dopiero po dwóch tygodniach (na zlecenie lekarki, bo ja pewnie sama wykonałabym go wcześniej) i był pozytywny już po 30 sekundach (dobra czułość). Dodam, że robiliśmy go razem z mężem o 6.00 rano i kiedy pojawiła się pierwsza kreseczka pokazująca ciążę powiedziałam, że jestem w ciąży i idę spać. Mój mąż biegł za mną i mówił skąd wiesz jak test się jeszcze nie skończył to nie ma drugiej kreski. Kreska pokazała się za jedną minutkę i wtedy mi już uwierzył. Nie sądziłam, że będzie się tak cieszył z drugiego dziecka. Cóż jestem głodna - to już normalne, mam mdłości - to też jest już normalne i troszkę pobolewa mnie brzuszek, ale wiem, że to są skurcze rozciągające macicę. Do lekarki idę dopiero we wtorek wieczorem, mam być spokojna. I narazie jestem.

8. witka

witka Początkująca w BB

Witam wszystkie przyszłe mamusie !
    Poszukuje poleconego i dobrego ginekologa i połoznika z Wroclawia

9. ilinka

ilinka Fanka BB :)

10. reklama
  11. ilinka

ilinka Fanka BB :)

12. patina

patina Fanka BB :)

witam

ja za dwa dni bede prawdopodobnie wiedziala czy bede kwietniowa mamusia...robie test bo pierwszy byl negatywny ale chyba za wczas zrobiny...@ spoznia mi sie - dzien....

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum