reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ara, witaj w klubie przeterminowanych. Ja też czekam i czekam i doczekać się nie mogę i podobnie jak u Ciebie lekarz narobił mi nadziei, że dzidziuś wyjdzie wczesniej a tu nic. Liczę że to już dziś bo jakies tam się bóle pokazują ale narazie nie na tyle intensywne, żeby panikować
 
reklama
to tak jak u mnie...tyle ze u mnie te bole to tak od tygodnia...dzisiaj ide do poloznej i zobaczymy, moze cos poradzi bo jak na razie to nic nie pomaga, chodzenie po schodach, spacery, jazda samochodem po dziurach, jedenie ananasow....nic a nic. juz nawet lozeczko skrecone i poscielone czeka, bo myslalam ze nei chce wyjsc bo sie bal ze nie bedzie mial gdzie spac ;) i tez nie pomaga ;) ech...mam tylko nadzieje ze nie przenosze dwa tygodnie...
 
dziewczyny ja trzymam za was kciuki :D obyście urodziły przede mną - nie mam zamiaru się przeterminować !!! ;)
 
kosmi pisze:
dziewczyny ja trzymam za was kciuki :D obyście urodziły przede mną - nie mam zamiaru się przeterminować !!! ;)

oj, dobrze by bylo zeby przed toba ;) bo zagladanie do kwitniowych mamus i pojawianie sie coraz to nowych w momencie gdy ja z marcowek i jeszcze 2 w 1 jest bardzo wyczerpujace psychicznie ;)
 
dziewczyny ja tez trzymam za Was kciuki zebyscie szybko urodziły, bez komplikacji i duzego bólu
 
hej ja jeste tutaj nowa i chcialam wpisac sie na liste kwietniowych mamus - 18 kwiecien ale com mi nie wychozi:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry