reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
zielona podaj jeszcze godzine urodzenia i jaki byl planowany termin porodu ... juz cie dopisalam do listy ale jeszcze uzupelnila bym te dane :)
 
Idziu Ja tez poprosze o dopisanie,jakos sie zgapilam i nie poprosilam wczesniej :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ale lepiej pozno niz wcale ;-)

Franek ur.10.VI.2006 godz 14.25 waga 3325 dl.57 cm 39 tydz.5 dzien przez CC (termin na 12 VI.2006)

Dorzucam tez portreto :tak:
 
juz dopisuje buba - nawet nie zauwazylam ze cie nie ma na liscie :)
ale chyba mialas na mysli IV a nie VI ;-)
 
Dzieki kochana,dzieki ja tez sie wlasnie nie zauwazylam taka bystra jestem ;-) no i pod czerwcowke sie chcialam wmeldowac :zawstydzona/y: ulllaaalllla chyba ide spac ;-)
 
To mnie też proszę:tak::tak::tak:
Pola ur. 14.04.2006 godz. 6.00 waga 3250g, termin I 23.04.2006.:-)
 
Jeszcze i my
Antoni ur. 26 kwietnia godz 8-45, waga 3100, 52 cm, termin na 8 maja
i dorzucam tez zdjecie z dnia narodzin
1168436674
 
Tuataj napiszę, bo nie chcę do tamtego wątku dodawać.
Ależ te nasze dzieci się zmieniły prze te ok 10 m-cy
W ogóle nie są do siebie podobne. Szczególnie, jak teraz zamieściłyście zdjęcia zaraz po urodzeniu.
 
Mam propozycję: a może do zdjęć dzieci w dniu urodzenia dodamy te z roczku na liście? Wtedy dopiero bedzie widać różnicę! Idziu, jak myślisz? To jest wykonalne? Co Wy na to?
 
reklama
Irlandia super pomysł jak dla mnie tylko ja muszę fote włożyć ze szpitala bo nie mam nawet w kompie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry