reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
z tego co wiem to pierwsze usg wcale nie jest za pozno, do lekarza ktory bedzi eprowadzil cala ciaze poszlam juz z kompletem badan i ze swiezo zrobionym usg powiedzial ze bede musiala kolejne zrobic jakos teraz ok 12 - 13 tyg i on raczej tak wlasnie kieruje na pierwsze usg, wiec......... jestes raczej w normie :)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny!
Późno nas znalazlyście, ale mam nadzieję, że będziecie często zaglądać.
 
Hej dziewczyny, ja tu jestem początkująca i właśnie znalazłam listę przyszłych mam! Dopisuję się do Was. Mój termin to 1 kwietnia. Pozdrawiam!
 
Witajcie dziewczyny!

Dołączam i ja do grona szczęśliwych przyszłych mam!
Termin mam na 30 kwietnia!

I tylko czemu te całodobowe mdłości nie chcą przejść...

Joaśka
 
Witam nowiutkie dziewuszki.
Joasiu - mdłości przejdą Ci już niedługo. Ja mam je już sporadycznie, ale za to może dopaść Cię zgaga (nie po wszystkich pokarmach).
Wytrwałości.
 
Vera!
Napisz mi czy chcesz pozostać w naszym gronie. Jakoś nie chce mi się Ciebie wykreślać. Oczekuję jakiejś propozycji.
 
Ja cieszę się niczym nie zakłucaną ciążą... żadnych dolegliwości, no z wyjątkiem strasznych bóli głowy (ale to już miałam przed ciążą) no i nie ma co zażyć! Pozdrawiam, i życzę szybkiego przejścia nudności wszystkim, które je odczuwają
 
;)

Witam wszystkie kwietniowe mamusie!!!
                 Chciałabym do Was dołączyc.Ja mam termin na 26 kwietnia 2006.
                 serdecznie pozdrawiam :laugh:
To moja druga ciąza.mam piecioletniego synka,Samuela a teraz czekamy na Weronike!!!
Mam serdeczną prośbe czy mogłybyscie napisac jak wkleic te miarki naszych dzidziusiow-jestem kompletnie nie zorientowana jak sie do tego zabrac!Z gory dziekuje.
 
reklama
czesć dziewczyny!
ja także zostanę kwietniową mamausią najprawdopodobniej 10. pozdrawiam serdecznie. :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry