reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aska00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
821
Cześć u nas jeszcze trochę nudno. Podglądnęłam marcowe mamusie. Mają fajną listę brzuchatych kobietek. Proponuję zapisy. Czekam na zgłoszenia.

Jestem pierwsza na tej liście:
1.   Aśka00            - 3 kwietnia
2.   Dori                - 4 kwietnia
3.   Vera               - 1 kwietnia (opuszczona)
4.   Kasianka           - przełom marca i kwietnia
5.   Albertiga          - 4 kwietnia
6.   Idzia                - 12 kwietnia
7.   Magdalena25    - 16 kwietnia
8.   Agnieszka (a+t) - 29 kwietnia
9.   Kosmi              - 9 kwietnia
10.  Ewa               - 16 kwietnia
11.  Anek              - 20 kwietnia
12.  Alis                 - 2 kwietnia
13.  Monika            - 2 kwietnia
14.  Dziewczynka    - 15 kwietnia
15.  Magdalena        - 1 kwietnia
16.  Joaśka            - 30 kwietnia
17.  Pati26            - 26 kwietnia (opuszczona)
18.  Suzi28            - 10 kwietnia
19.  Michałkowa     - 13 kwietnia
20.  Olevka
21.  Kasia (żuczek)  - 5 kwietnia
22.  Aynne            - 12 kwietnia
23.  Path              - 1 kwietnia
24. Agnieszka
     (husarka)         - 7 kwietnia
25.  Lidia               - 6 kwietnia
26.  Natalka17       - 22 kwietnia
27. Venus             - 9 kwietnia (opuszczona)
28. mommy           - 16 kwietnia
29. ptasiemleczko   - 15  kwietnia
30. Martap22         - 21 kwietnia
31. Czarownica (Dominika)    - 30 kwietnia
32. Irlandia (Ola)      - 15 kwietnia
33. Rybcia 21            - 29, 30  kwietnia
34. Magduśka          - 27 kwietnia
35. Rena2              - 18 kwietnia
36. Klara 79            - 8 kwietnia
37. Anek@             - 18-25 kwietnia
38. Ewach6            - 9 kwietnia
39. Priscilla             - 19 kwietnia
40. Kala115 - 25 kwietnia
 
reklama
2. Dori - 1 kwietnia (też narazie wyliczony przeze mnie)
 
Cześć Dori, widzę, że ciężko pracowałyśmy w podobnym czasie. Napisz jak się czujesz. Mnie dopadły nudności i wilczy apetyt. Mam już 4,5 letnią córeczkę. A Ty?
 
Cześć Aska, wiesz co jest najśmieszniejsze? że pracowałam ciężko przez jakieś pół roku i nic i kiedy powiedziałam sobie (po licznych radach znajomych) że się nie będę przejmować i nie będę siedzieć i wyliczać dni płodnych tylko wyluzuję i zdam się na to "co bedzie to będzie" to w pierszym miesiącu tego wyluzowania spłodziliśmy naszą fasoleczkę. Nawet nie wiesz jak byłam zdziwiona kiedy test pokazał dwie kreseczki. A co do samopoczucia to do wczoraj było rewelacyjnie poza trochę większą sennością (bo zazwyczaj śpię max 8 godzin) a teraz potrzebuje więcej. Poniedziałek niestety zaczął się od wstrętu do śniadania. I boję się trochę bo tak jak do tej pory też jadłam i jadłam to teraz nic mi się nie chce. No ale mam nadzieje, że długo mnie to nie będzie męczyć chciaż wiem że to niestety normalne.
 
Ha, ha, kiedy ja w maju zdałam się na nieograniczoną zabawę to okazało się, że chyba troszkę za późno bo miesiączki w wyznaczonym terminie nie dostałam, ale nie byłam w ciąży - miałam zaburzenia błędnika. Po dwóch negatywnych testach i jednym teście krwi na obecność ciąży moja lekarka wykluczyła mnie z grona przyszłych mamuś i wywołała mi miesiączkę. Szalałam ze złości. Kiedy zaczęłam liczyć, mierzyć i wykorzystywać mężą kiedy trzeba to jest ono w brzuszku. Tym razem byłam spokojniejsza - test zrobiłam dopiero po dwóch tygodniach (na zlecenie lekarki, bo ja pewnie sama wykonałabym go wcześniej) i był pozytywny już po 30 sekundach (dobra czułość). Dodam, że robiliśmy go razem z mężem o 6.00 rano i kiedy pojawiła się pierwsza kreseczka pokazująca ciążę powiedziałam, że jestem w ciąży i idę spać. Mój mąż biegł za mną i mówił skąd wiesz jak test się jeszcze nie skończył to nie ma drugiej kreski. Kreska pokazała się za jedną minutkę i wtedy mi już uwierzył. Nie sądziłam, że będzie się tak cieszył z drugiego dziecka. Cóż jestem głodna - to już normalne, mam mdłości - to też jest już normalne i troszkę pobolewa mnie brzuszek, ale wiem, że to są skurcze rozciągające macicę. Do lekarki idę dopiero we wtorek wieczorem, mam być spokojna. I narazie jestem.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie !
Poszukuje poleconego i dobrego ginekologa i połoznika z Wroclawia
 
reklama
witam

ja za dwa dni bede prawdopodobnie wiedziala czy bede kwietniowa mamusia...robie test bo pierwszy byl negatywny ale chyba za wczas zrobiny...@ spoznia mi sie - dzien....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry