reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

Dzień dobry.

Jestem tu nowa. :-) Czy możecie mnie dopisać do listy? Termin przyjścia na świat mojego Maleństwa został obliczony na 13 lipca.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Lipcóweczki.
Mila
 
reklama
Witam ponownie! kiedys juz cosik pisalam, ale akurat walcze z ostatnia sesja na studiach i mam troche malo czasu, zeby zajmowac sie malenstwem i swoimi troskami...mam nadzieje, ze juz wkrotce sie to zmieni..

moze jest na forum jakas mama rodzaca ok 14 lipca w Krakowie na Galla? :) fajnie by bylo miec towarzyszke w niedoli porodowo-pologowej ;)
Nie wiem jak wy, ale ja sie absolutnie nie moge doczekac Malenstwa..

pozdrawiam wszystkie dziewczyny
Magda z Krakowa
 
reklama
Gratulacje!!! a czemu mam dopisać imię? ok mogę ale napisz jak byś chciała abym to sformułowała np AŚKA_24 będzie miała synka Igora....albo nie wiem wg życzenia, bo to miała być sama lista ale możemy ją jeszcze ulepszyć:tak:
Daj pomysł!
 
Do góry