reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

Spokojnie moim zdaniem zróbcie listę dzieciaczków urodzonych i tylko systematycznie wpisywać te które się pochwala nowina
Po co kłębić kto się nie odzywa czy coś tamta lista niech sobie będzie !
 
reklama
Pomysł moim zdaniem bardzo dobry, ale ogarnięcie kto, kiedy itd to już mogę najwcześniej po przeprowadzce, bo nie dam rady czasowo [emoji15] :( ostatnio naprawdę nie ogarniam.... [emoji15] :(

Chyba, że mi pomożecie i choćby wytypujecie potencjalne do usunięcia...
Może dziewczyny, które się nie odzywały od 1.03? To prawie 4 miesiące, myślę, że sporo...

Tylko że każdą oddzielnie trzeba znaleźć, sprawdzić datę ostatniego postu u nas (w profilu jest takie coś jak obszary czy jakoś tak się to nazywa - jak ktoś chciałby pomóc i miałby chwilę czasu, to mogę wrzucić instrukcję, jak...)
Ja tak wstępnie z ciekawości przejrzałam kilka nicków z listy i niektóre nie pisały tu nic od listopada nawet. Mogę jutro ogarnąć kto się nie odzywał od 01.03. Przy okazji warto zachęcić na głównym dziewczyny do uzupełnieniea listy :) I tak jak Margana mówi, lista wypakowanych pod spodem po kolei.
 
Spokojnie moim zdaniem zróbcie listę dzieciaczków urodzonych i tylko systematycznie wpisywać te które się pochwala nowina
Po co kłębić kto się nie odzywa czy coś tamta lista niech sobie będzie !
No wsumie racja. Wystarczy pod spodem wpisywac liste narodzonych dzieciaczkow i tyle.
 
reklama
Do góry