reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Lipcowych Mamuś

Ja mam termin na 23 lipca, ale że dzidzia jest bardzo duża i do tego jeszcze mam dysplazje stawu biodrowego, więc będzie cesarka. Czyli tak ok. 15 lipca BĘDZIEMY JUŻ RAZEM :):):-):-)
 
reklama
O nadmiernym wysiłku też słyszałam, mycie okien i takie tam ale pieron wie czy to prawda, chyba nie na każdego działa;-) . Dziś czytałam na temat seksu pod koniec ciąży, podobno sperma pomaga na szybszy poród, nawet pisało że jak się zaczynają bóle to żeby się pokochać bo to pomaga się rozluznić tylko kto w takiej chwili myśli o przyjemnościach :-D

 
To ja się cieszę, że nie jesteście z Wrocławia, bo mi nikt miejsca na porodówce nie podbierze:) a tym seksem na przyspieszenie porodu, to tu już o żadnej przyjemności nie ma mowy.....to zabieg paramedyczny bez mała:)
 
ja wg OM powinnam urodzić 21 lipca, ale osobiście obstawiam wcześniej. Numer by był gdyby mała przyszła na świat 17 tego - w moje imieniny :-) może tak w ramach prezentu ofiarowałaby mi w miarę niebolesny i szybki poród....:rofl2:
 
reklama
czesc dziewczynki ja tez ma termin na lipiec z OM wychodzi na 9 lipca a z USG na 4 lipca ale ostatnio zaczelo mni cos brac a teraz wszystko ucichlo.:baffled: prosze odopisanie do listy. :-):-)

img-04072008011.jpg
 
Do góry