reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Dzieki za mile przyjecie, fajnie ze nasze grono sie powieksza.
U mnie to na opak, wciaz bym tylko jadla i jadla, a jak nie jem to mnie zaczyna mdlic :-[, no ale w koncu ile mozna jesc. Mam nadzieje ze za jakis czas to przejdzie, bo nie powiem bardzo to uciazliwe, zwlaszcza w pracy.
Milego weekendu
 
reklama
Tetka1 miałam tak samo w pierwszej ciąży - jak nie jadłam to mnie mdliło. No i widać było efekty - przytyłam 18 kg. Teraz mam to samo. Ale staram się pic zamiast jeśc - też pomaga. Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny, Jak tam u Was nastroje? u mnie w porządku, chocoaż huśtawka niezła.. w jednej chwili chce mi się płakać a w drugiej śmiać do rozpuku, hehh... :) Zauważyłam, że tak jak kiedyś (dokładnie przed siedmioma tygodniami) przepadałam za mięsem i mogłam je jeść kilogramami - dosłownie(!) tak teraz mięso mogłoby nie istnieć, za to nabiał pochłaniam hurtem :)
Dziewczyny, jak u Was brzuszki? pobolewają czasem? bo mnie tak i nie wiem czy to niepokojący objaw czy wszystko w normie, chyba wybiorę się wcześniej do lekarza (planowo powinnam iść 28-ego czerwca), co prawda nie są te bóle jakieś super dokuczliwe, ale troszkę mnie niepokoją.
Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich Ciężarówek ;D
 
Moniqe mój gin powiedział że jak pobolewa to ok, ale jak dłużej to się zgłosić. Nie martw się tylko jak się boisz to śmigaj do gina :)
 
Hej hej, witam ponownie  ;D ;D

Zgłaszam się z terminem na 23 lutego.

Mnie prawie cały czas mdli. Jedyne, co mogę jeść non-stop to.. majonez prosto ze słoika. Jak normalnie było mi niedobrze na widok słoika majonezu, a na zapach biegłam z ręką przy ustach do toalety tak teraz majonez smakuje jak jakieś super-wykwintne danie. Kawy nie piję, bo to moja pierwsza fasoleczka, a boję się o nią, drżę na każdy widok kropelki krwi. Boję się, bo straciłam już cztery ciąże. O to dziecko staraliśmy się 8 długich cykli.

Sampoczucie muszę powiedzieć niezłe - tylko po zjedzeniu tostów albo sandwichów wymiotuję i mnie wówczas mdli. Do ginka idę dopiero 8 lipca, tak mi wypisał wizytę, jutro z kolei wybieram się na wszelakie badania - morfologię, mocz etc.


Pozdrawiam  
 
tak, Izabelko, jutro pójdę na 100%, bo po co się niepokoić, to też niedobrze wplywa.. Pozdrowionka ;D
 
CZESC MAMUSIE LUTOWE :) :) :) Jestem na etapie goracej radosci i wielkiego szczescia!!!! nawet z tego wszystkiego nie moglam pisac i kilka dni nie bylo mnie na forum BB
Rybka Monique dzieki za gratulacje ja tez za Was i inne ciezaroweczki mocno sie modle, zeby fasolki zdrowo rosly  :)
samopoczucie na razie OK troszke sie czasem w glowie zakoluje i brzuszek pobolewa, ale tak poza tym nic mi wiekszego nie jest (na razie........) Do gina wybieram sie wkrotce
:laugh: :laugh: POZDRAWIAM WAS FASOLKI :laugh: :laugh:
 
Jejku jak tu wesoło :) :D aż zapominam o tych wszystkich moich dolegliwościach kiedy widzę, czytam jak Wy sie cieszycie z fasolek :) Ach... :laugh:
Pozdrawiam lutowe mamusie :)
 
reklama
Nie było mnie tutaj zaledwie 2 dni  i już tyle nowych mamusiek nam przybyło ;D pozdrawiam wszystkie. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam w uzupełnianiu listy, ale jeśli to zrobiłam to z góry przepraszam i piszcie żebym mogła to naprawić :laugh: :laugh:

MoniQa coś nasze objawy zaczynają się różnić  ;D ja nie mam wstrętu na niektóre potrawy. A może tego nie zaobserwowałam :D Ale za to w sobotę nie mogłam się objeść ;D normalnie pochłaniałam małe ilości ale co jakąś godzinkę dwie :D

Stanęłam dzis na wadze ale nic się nie zmieniło stoi w miejscu :laugh:

Ja za to mam co prawda rzadko zawroty głowy, tak się czuję jak bym coś wypiła  ;D
Byłam w weekend na działce i chyba się troszkę podziębiłam, gardło mnie boli i jakaś chrypka dopadła - kuruję się miodem i cytrynką mam nadzieję, że samo przejdzie ;D
A tak poza tym czuję się wyśmienicie, nie jestem zbyt senna - może bardziej leniwa, nie chce mi się wstawać do pracy - ale to tak miałam i przed ciążą ;D ;D
 
Do góry