reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Madzia_S- ja to Cię podziwiam- praca magisterska, zawodowa, dzieciątko w domku. Zuch dziewczyna jesteś! Ja się ze swoją magisterką zaniedbałam, a studia skończyłam w zeszłym roku...
Od września startuję z pisaniem (bo teraz mój promotor ma wakacje i nie chce z nikim gadać ;)
 
Ania2304 pisze:
Madzia_S- ja to Cię podziwiam- praca magisterska, zawodowa, dzieciątko w domku. Zuch dziewczyna jesteś! Ja się ze swoją magisterką zaniedbałam, a studia skończyłam w zeszłym roku...
Od września startuję z pisaniem (bo teraz mój promotor ma wakacje i nie chce z nikim gadać ;)

Tralala...nie ma co podziwiać, to dopiero licencjat :laugh: ;D. Do magisterki zapewne jeszcze gdzieś 3 lata :). Ale dzięki :).
 
Madzia_S pisze:
A mam pytanko: czy u Was też jest opcja pt. "połącz wątki" albo "podziel". Bo nie kumam po co mi to???.
ja mam cosik takiego jak podziel, edytuj heh nie wiem po co to ;) a i laski piszą że nie ma teraz opcji załącz załącznik heh ja jej nigdy nie miałam
i zdjecia zawsze przez program z żabą szły ;D
 
hehe Karolla, na pewno ją tutaj masz, wystarczy że rozwiniesz opcje dodatkowe pod oknem odpowiedzi :)

wygląda na to, że wszystkie mamy na tym wątku uprawnienia moderatorskie... faktycznie widać teraz że wszystko się buja na tym forum... straszny burdelik się zrobił.... chyba jest potrzebna zmiana na to lepsze...
 
reklama
kacha no co Ty słoneczko nasze uśmiech na twarz :) przytulam Cię mocno mocno, właśnie piję karmi :) stukniesz się ze mną ;)? wirtualnie stukam kufelkiem
kufel.jpg


Nikita uchyl rąbka tajemnicy... ci się dzieje kochana?
 
Do góry