reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Ja jak zwykle sie spózniłam z życzeniami,ale dla Jasia najszczersze zyczenia
i Dla Ciebie Karolla równiez wielu wspaniałych szczesliwych lat
 
reklama
Karola i od nas przyjmijcie najlepsze życzenia z okazji rocznicy :)
Nasza jutro ;D

I dla wszystkich dzieciaczków spóźnione najlepsze życzenia :)

A co do palenia to mhm mhm :p
 
Chciałam powiedzieć Warszawiankom, ze w weekend jest jakś impra Pampersa na Polach Mokotowskich. Będa lekarze i mozna bedzie sie skonsultować. Nic więcej nieiwm bo podałam z broszurką i kodami przez pomyłke męza numer telefonu :(, ale my moze pojedziemy zobaczyć. Mamy wolny weekend ::)
 
Witam dlugo nas nie bylo ale wakacje nam sie tak spodobaly ze jeszcze raz wyjechalismy :D
u nas troche sie pozmienialo ROSNA NAM ZEBY dwie dolne jedynki :D :D :D no i juz mamy pol roku :)
jak ten czas szybko leci

p.s. help znowu mam zator w piersi juz nie dam rady kapusta mydliny masaze nic nie pomaga :(
 
Nikita, kup sobie Ricinus communis 5CH. Pierwszego dnia bierze się 4 - 5 granulek co 2 godziny, potem tyle samo cztery razy dziennie. To granulki homeopatyczne, mi poleciła położna. Nie jestem pewna na jakiej zasadzie to działa, ale byłam zdesperowana, wzięłam i pomogło :) Powodzenia!
 
reklama
Mika_27 pisze:
No to w takim razie ja , Dynia i Magduska musimy sie trzymac, zeby nie wrocic do nalogu. Reszta kobitek jak widze nie ma takich problemow:)

Przyznam, ze jak spotykam sie ze znajomymi ktorzy pala to troche mnie ciagnie. Boje sie ze jak przestane karmic piersia to zaczne znowu popalac. Na razie jestem twarda, nie wiem co bedzie potem.

Zeby zabic mysli o fajkach kupuje czesto werthersy-sa pyszne, szkoda tylko, ze potrafie jednego dnia wciagnac cala paczke :-[


Hmm, ja to rzuciłam, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży. I co? Siedem lat palenia, tyle prób rzucania i dopiero przy ciąży okazało się, że to nie takie trudne (to tylko kwestia motywacji). No ale przyznam się, że czasem miałabym chęć....... ::) Dobrze tylko, że na chęci się kończy ;)
 
Do góry