reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Jeny 4 razy zmieniałam haslo, żeby znowu móc się zalogować horror, jestem zagubiona jak dziecko we mgle. Zupeły gąszcz informacji. I osobisćie mówiąc to nowe "emotikonki" zupełnie mi się nie podobają. Tylko ja jestem zawsze uprzedzona do nowości
 
reklama
A tak w ogole to jestem chora!!!!!!!!!!! Kapie mi z nosa (Emilce tyz), boli mnie gardlo, mama goraczke,
Kira gadzino jedna!!!!! Zaraziłaś mnie tym cholerstwem!!!!!;-)
Od soboty się wykluwało choróbsko, a dziś już na całego mam katarzysko jak marzenie.Byłam u lekarki i na szczęście Igunia zdrowa, tylko ja mam gile po pas:sick: Dostalam dwie recepty dla siebie i dla Iguni - profilaktyczne środki, nie wykupiłam jeszcze żadnej bo nie miałam przy sobie 75zł :baffled:. Chyba poczekam aż Iga zachoruje i wtedy wykupię leki do leczenia, może będą tańsze niż profilaktyka. Na razie z lekarką ustaliłyśmy, że lepiej zrobię jeśli będę unikała kontaktu z Igunią, dlatego siedzę teraz zasmarkana w pracy i zarażam klientów :-):-):-) (unikam i kontaktu z ludźmi, czasem się da;-))
 
Czesc dziewczynki ,troche mnie nie było ale miałam problemy z zalogowaniem sie.
Mam nadzieje ze szybko nadrobie zaleglosci,teraz biegne poogladac dzieciaczki .Serdecznie Was pozdrawiam.
 
Dynia, skarbie, przepraszam.... Nam obu pomogl sterimar. mala uwielbia, jak jej sie rozpryskuje po buzi :-)
Witam kolejna lutowke :-)
I prosze sie pochwalic szybciutko Amelka!!!!!!!!!!
 
No tym razem jeszcze Ci wybaczę, ale żeby mi to było ostatni raz!:wściekła/y:
;-);-);-);-):laugh2:
Tak na prawdę, to wina zabójczych przeciągów, które nieustannie hulają nam w firmie:tak:
Już prawie doszłam do siebie a Igunia nie zdążyła się zarazić :-):-):-):-):-) i obyło się bez tych holerycznie drogich leków:-p:-p
 
Cze, my tez bysmy chcieli dolaczyc do lutowej listy, moj synalek urodzil sie 28.02.2006, jeszcze sie zalapal na luty:tak:
Pozdrawiamy wszystkie lutowki.
 
reklama
Do góry