reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Nikita wspólczuje przezyc
a te czestoskurcze pierwszy raz sie zdarzyły????
uwazaj na siebie,pozdrawiamy serdecznie i duzo zdrowia zyczymy
 
reklama
Witam dziewczynki
i dziękuję za słowa otuchy bo stracha napędziłam wszystkim :-(
ale czuje sie dobrze no tylko tak jak piszecie mam zalecenie od lekarza nie przemęczać sie a dokładnie prowadzić nie obciążający tryb życia
 
Och! Nikita! Uważaj na siebie!:no:
Przyznaj się lepiej, nie chciało Ci się ciast piec i przyjęcia szykować, co?;-) Ach, Ty cwany, leniuszku ;-):-D
Ale już tak więcej nie kombinuj, tylko grzecznie dbaj u Was!!!! Dmuchaj!! Chuchaj!!! Poproś może jakąś koleżankę czy sąsiadkę, co by mogła u Was często bywać i pomagać w razie potrzeby, kiedy męża nie ma w domu.
 
narazie to Robercik robi praktycznie wszystko nic mi nie pozwala
a urodziny Klaudusi były skromne i takie jakies ciche ale obiecałam jej każde nastepne beda obchodzone z wielka feta:tak::tak::tak:
 
Nikita to dobrze,ze maz Cie wyrecza, odpoczywaj:tak:

Moj Erik zaczal dzisiaj sam chodzil, przeszedl samodzielnie dzisiaj pol pokoju:)
A juz sie przymierzal tak od kilku dni.:tak:
 
Eryczku kofany, gratulacje serdeczne!!!!

I naj, naj, najlepsze zyczenia urodzinowe ( troszku spoznione)!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duzo usmiechu, radosci, slonka, prezentow i slodyczy ciocia Asia i Marcel zyczy:)

Buziaki!!!!!


7bd3b9de700fc972.jpg


 
no dziewczynki i na usg wyszło ze bąbel też ma takie często skurcze serduszka jak ja i albo ma to bo ja mam albo mu to samo prezjdzie do porodu ale musze isc do lekarza od serduszka płodu a namiar który mam to koszt wizyty 350zl:-:)-:)-:)-:)-(

czy ma zwas moze któras namiar do trocha tanszego w warszawei :confused::baffled:
 
reklama
czesc kobitki wczoraj byłam u kardiologa i w poniedzialek musze stawic sie w Aninie beda mnie kroic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niestety moje serduszko nie moze poczekac do porodu :-:)-:)-:)-:)-:)-:)baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

trzymajcie kciuki
 
Do góry