reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Klara trzymamy kciuki za maleństwo siostry, będzie dobrze!!

Co do urodzinek to najlepsze życzonka dla Tomka od bliźniaka :) TO NAJLEPSZY ZNAK :)
 
reklama
Klara bedzie dobrze!!! Trzymamy mocniachno kciuki!!!
Kira chyba dzsiaiaj miala nad morze jechac, ale ma fajnie.
Karolla, zyczonka dla Tomka:)

Magda, wpadaj do nas czesto. Bedzie dobrze, najgorszy poczatek. Trzymaj sie cieplo.
 
UWAGA

Proponuję zgłosić do moderatora, żeby zamknąć dla ludzi z zewnątrz wątek chociaż ten ze zdjęciami naszych pociech, właśnie poczytałam w necie o kradzieżach zdjęć i aż mi włos na głowie się jeży.
Wiem, że mamy mieć zamknięty cały dział i dostępny tylko dla nas ale kiedy to nastapi tego nie wie nikt. Inne dziewczyny np. marcówki mają zamknięty wątek ze zdjęciami i proponuję zrobić to samo - co wy na to????
 
Asia to super poczekamy co powiedzą pozostałe dziewczyny i zrobimy wątek chociaż ten jeden zamknięty co by zdjęcia naszych dzieci po necie nie latały.
 
Klara trzymamy kciuki za Malenstwo,wszystko bedzie dobrze :)

Karolla dolanczamy sie do zyczen urodzinowych dla meza

Co do zamkniecia watku jestem za :)
 
reklama
Do góry