reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

ewako pisze:
Dobra nie chcecie gadać to trza isc spać. Tez jutro do robo :(, a poźniej wizyta u neurologa. Ta pediatra mnie wykończy :p. Trzy miechy czekam na wizytę, bo mi wmawia ze Bartosz ma asymetrie i potrzebuje rehabilitacji :p :( 8), a że byłam juz u trzech neurologów i nikt mi nic takiego nie powiedział, to się nie martwie. Dala mi nawet następne skierowanie zebym poszła właśnie do tej baba. Pójdę dla świętego spokoju :( 8) ::)
Miłego dnia dla wszystkich :-* :-* :-*

Ja miałam to samo tylko, że mnie pediatra wysłała do urologa. Z badania moczu wyszło, że mały ma jakąs bakterię. Od razu dostał lekarstwo (na szczęście nie antybiotyk). Do urologa musiałm pójść prywatnie, bo Państwowo trzeba nie wiadomo ile czekać. A co się okazało - że wcale to nie było potrzebne, bo taka bakterioza to nic szkodliwego i urolog była zdziwiona, że moja lekarka mnie w ogóle z czymś taki do niej wysłała.
 
reklama
Poszła lista do administratora i w ciągu kilku dni zamkną wątek dla ludzi z zewnątrz. Aniu2304 jesteś już dopisana do tej listy ;D
 
Hehe, znalazłam tę złotą myśl pod konkursem brzuszków
Misia - Królowo Nasza - panuj nam miłosciwie po dzień narodzin Dziecka Twego
chciałoby się dodać:
A także czuwaj nad nami wszystkimi, aż ów młodzieniec mężczyzną się nie stanie
:D :D :D
 
No nie wytrzymam, musiałam szybko przeszkolić się z uczestnictwa w forum. Proszę więc o dopisanie mnie do listy lutowych mamuś Urodziłam Zuzę 23,02,06. A podczytuję Was od lutowych brzuszków. Wiem że to trochę chamskie wcinać się w tak zaprzyjaźnione grono, ale nie wytrzymam bez oglądania słodkich dzieczaczków. Musze przyznać, że to forum czasem ratowało mnie od depresji poporodowej. Nie będę udzielać się namiętnie bo moja Zuza strasznie absorbująca jest, ale prosze przyjmijcie mnie do swojego grona. Jak się nauczę wklejać zdjęcia to wstawię fotki, żebyście wiedzieały z kim macie doczynienia. :)
 
No i zaliczyliśmy neurologa i Pani faktycznie powiedziała, ze Bartosz ma lekką asyymerię i dała nam skierowanie na rahabilitację. Więc prosze o Wasze opinie, a miałam sie nie martwić :( ???. Bo byłam u trzech neurologów i nic takiego mi nie powiedzieli. Po drugie Bartosz ma faktycznie płaską główkę po prawej stronie, ale już nawet czasami na lewej spi i powiedziała, ze ma troszkę sztywne rączki. I pytanie do Misi czy powinnam iśc? czytałam trochę o tych ćwiczeniach Vojty to dzieci aż płaczą :mad:, a moze sama powinnam poćwiczyć z Bartoszem. Misia doradz plis
 
reklama
Do góry