reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Karolla pisze:
ale mam nerwa
nawet byłam dziś u spowiedzi heh bałam się jak nastolatka ;) ale trafiłam na super księcia nawet mi rozgrzeszenie dał ;D

hahaha a to księciunio Cię spowiadał? :D ;D :laugh:

a jak Twój tata na wnuczkę? widział ją?


Nikita
jesteś b. dzielna :)
 
reklama
Tomek mówi do naszego znajomego księdza - księciu i tak mi zostało jutro zresztą ks.Andrzej bedzie dawał małej chrzest będzie ok 10-11 chrztów
jeśli dobrze naliczyłam !
Misia mój ojciec nie widział wnuczki i chyba prędko nie zobaczy ja sama nie widziałam go ok 2 lat !

Ale jakieś 2 godz temu dostałam super wiadomośc dzwoniła moja ukochana babcia ze szpitala która miała od czwartku mieć chemię ale
ze wyniki krwi były słabe to wzięli ją w piątek do szpitala by dać jej krew i wzmocnić organizm, no i dziś mówią jej że jest poprawa i w poniedz
dostanie chemie a lekarz zgodził sie by babcia wyszła na przepustkę i bedzie na chrzcie małej ale sie cieszę niemiłosiernie bo dziadzio by tylko siedział
i myślał co tam u babci !
 
Karolla super wieści dobrze, że babcia będzie i prawnusi ;D

Misia i ja zobaczyłam, że wszystkie mamy możliwość kombinowania jak moderator więc uciekam na forum zamknięte ;)

A tak na marginesie - ja też sie z wami stukam ale prawdziwym pifkiem taki  z porcentami ;D
 
Nikita takie jest wlasnie to zycie....roznie to bywa,niby najblizsza osoba,tak powinna Cie kochac i wszystko dac ,cale serce,a tu jednak jest inaczej....
dziewczyny stukam sie z Wami,Miska,Madzia,Rybka....
 
reklama
Wczoraj bawiłam się z synkiem no on sie bawił moją brodą ;) Dziś patrzę w lustro a tam 2 siniaki (malinki) heh
 
Do góry