reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Casia, czy na tym ostatnim zdjeciu Zuzia ma pomalowane usta:surprised:???
Super i ten tygrysek i panterka (bo chyba pantera ma takie wzorki?:eek:)
dynia usteczka 100% natural, :) ja za chemią za bardzo nie jestem, sama swoje kosmetyki mogę policzyć na palcach jednej ręki, a Dla Zuzi mydło, krem do pupy, krem do ciała i wsio.
 
piotrek twierdzi, że traktuję Zuzię jak lalkę i ciąglę ją przcieram w dziwaczne ciuchy. Zaczynam chyba przyznawać mu rację :laugh2:



 
Casia ale własnie w takich przebraniach dzieciaczki wyglądają najfajniej. Ja tez lubię stroić córcie, tyle że nie mam takich fajowych kombinezoników :-( .
Zuzia w czerwieni- rewelacja.
 
reklama
Suuuuper fotki!!!!!!!!!! Ale fajnie Zuzia wygląda jako diabełek :-)

No a mojego to nawet przebierać nie muszę. Dzisiaj nauczył się wyłazić z łóżeczka na szafkę stojącą obok, nawet nie miałam godzinki wolnego od niego, żeby przełożyć podłogę łóżeczka na najniższy stopień, próbował oderwać kabel od internetu przyklejony do ściany, jak przestawiałam stojak z płytami to się wydarł, a ja aż podskoczyłam i wszystkie płyty rozsypałam... Ale jak zobaczyłam jak wali psa gumowym młotkiem to już zwątpiłam
 
Do góry