reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Zuzia śliczna. Co z tego, że nie ma czupryny i tak jest rozkoszna.
To na ramieniu to smok. Zyjemy sobie razem już od sześciu lat.
 
Dynia, mam tylko smoka. Jak chcesz to mogę go sfotografować w całej okazałosci. Ale mój smoczek nadaje się do poprawki, bo troszku wyblakł.
 
Olcia, ja cały czas bardzo chcę zobaczyć, bo podobają mi się tatuaże, mimo tego sama nie posiadam żadnego, a tak to chociaż sobie pooglądam u innych;-)
 
T'ez chcialam sobie zapodac kiedys tatuaz, ale moj facet byl bardzo przeciwny. Teraz jak jestem mezatka tez bym bardzo chciala taki malutki, ale oczywiscie moj maz przynudza, ze on nie lubi... No i masz babo placek:tak: ;-)
 
reklama
Do góry