reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych Skarbów :)

Arku, jeszcze raz gratulacje dla calej rodzinki :-) Tym razem z powodu skompletowania czlonkow w jednym miejscu :-)
Ucaluj Basie i maluszka :-)
 
reklama
a to fotki michala z pierwszych chwil spedzonych w domu.

dzisiaj michalek dotarl juz do domu i jestesmy wszyscy razem. michalkowi chyba pasuje nowe otoczenie bo tak slodziutko sobie spi. piekny widok. oczywiscie kiedy juz poplakiwal i marudzil tatus zabral sie za jego przewijanie. super sprawa i naprawde polecam wam byscie zagonily tatusiow do takiej pracy. to cudowne uczucie przezyc cos takiego. mimo ze to gowienka to jednak jego oczy, dlonie, nozki wyrazaja cos czego nie da sie opisac.
teraz jeszcze spi ale jak juz wstanie to okolo 21 tatus go jeszcze wykapie i ulula

pict261116uz.jpg



pict261813hw.jpg



pict263118hw.jpg
 
Arku, najchetniej to zabronilabym Ci pokazywania Michalka, bo mnie az skreca.....
Nie moge sie doczekac i chyba wywinie mnie z tesknoty za mala na druga strone ;-(
A synus sliczny i taki slodziutki, ze tylko schrupac.
Jestem tez pod ogromnym wrazeniem Twojego podejscia.... Tzn. dawki uczuc jaka posiadasz i ktora umiesz tak ladnie przekazac, okreslic i wyrazic. Gratuluje, ze umiesz tak to uzewnetrzniac, bo znalam do tej pory mezczyzn raczej od strony ukrywania takich "miekkosci"
 
reklama
Do góry