reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAJÓWECZEK

reklama
witam
dawno mnie nie było ale maluch marudny (w końcu rosną ząbki może sie już doczekamy:-):-)
a co tu u was słychać ciekawego??
widzę nowe mamy :-):-) pozdrawiam.
 
halo, halo.... czy ja dobrze widze????!! Nie ma mamy Quintena na liscie majówek??? :szok: :szok: :szok:
 
Witam wszystkich.

Juz od dluzszego czasu Was podczytuje (i w sumie to wydawalo mi sie ze raz juz sie przedstawialam, ale nie potrafie tego znalezc), ale jakos brakło odwagi zeby tak na powaznie dolaczyc do spolecznosci majowych mam 2007 roku.
Moj synek urodzil sie 08 maja 2007 (wtorek, godz. 17.20, przez CC), pochodzimy z Bialegostoku.

Pozdrawiam wszystkie obecne mamy.
 
reklama
Witam.
Lepiej pozno niz wcale - podobno. Skrobnełam juz kilka postow ale dopiero teraz sie przedstawiam:zawstydzona/y:.
Jestem majową mamą - majowego Michasia.
Synuś urodzil sie 8 maja (termin 11 maj) z wagą 3,070 kg. Pochodzimy z Białegostoku.

Pozdrawiam

Witam wszystkich.

Juz od dluzszego czasu Was podczytuje (i w sumie to wydawalo mi sie ze raz juz sie przedstawialam, ale nie potrafie tego znalezc), ale jakos brakło odwagi zeby tak na powaznie dolaczyc do spolecznosci majowych mam 2007 roku.
Moj synek urodzil sie 08 maja 2007 (wtorek, godz. 17.20, przez CC), pochodzimy z Bialegostoku.

Pozdrawiam wszystkie obecne mamy.
Witaj ponownie Kinga, ja znalazłam twój wpis:-) od lutego słuch o tobie zaginął, może teraz zostaniesz dłużej.
 
Do góry