reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAJOWYCH DZIECIACZKÓW :)

W którym tygodniu ciąży urodziła się Twoja dzidzia?


  • Wszystkich głosujących
    103
reklama
olu_o moze da rade i moje dzieciaczki wpisac pomimo mojej dlugiej nieobecnosci
Nadia 18.09.2003
Viktor 27.05.2006?
pozdrawiam serdecznie forumowiczki:-)
 
no pewnie, zaraz dopiszę - a widzę że Viktor to "bliźniak" mojej Weroniki :-)
 
Ostatnia edycja:
dzieki olu_o :-)
tak tak ja o tym pamietalam ze urodzilysmy w tym samym dniu nasze bobaski i Vikul to taki przyszywany dwujajowy hihih blizniak Weroniki:-)
olu_o zycze Ci szczesliwego rozwiazania no i expressowego :-D
pozdrawiam
 
o kasia , witaj z powrotem, mam nadzieję że czasem do nas zajrzysz i napiszesz co tam u ciebie? :)
 
no hej kropecko ,kasiunka, maxin hejki hejki :-D:-D:-D:-D
wieki mnie nie bylo i wejscie na nowo bedzie bardzo trudne bo wypadlam z rytmu no i czasu brak ale bede wchodzic i jak cos bede wstanie napisac to napisze

kropecko kobieto nie wywalaj mnie z watkow zamknietych bo ja nie obca ja tutejsza, nieobecna cialem ale obecna duchem :-D:-D:-D:-D:-D:-D
narazie mam problemy z kompem(mam tragiczny jak dla mnie linux-oprogramowanie-maz ma mi zmienic na winda)i bede miala problemy z odwiedzinami bo ciagle mam jakies alerty na ekranie.
w kazdym badz razie pozdrawiam wszystkie majowki bardzooooo
serdecznieeeeeeeeeeee :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D

abryzulko ja musze zapukac do Ciebie na nauki z forum ja tu sie nie umiem znalezc masakra please help :))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry