reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAJOWYCH DZIECIACZKÓW :)

W którym tygodniu ciąży urodziła się Twoja dzidzia?


  • Wszystkich głosujących
    103
Abryzulko ciesze sie razem z Toba :-):-):-):-):-)

Abryzulko
chyba na stale tu zostane w tym temacie hihihihihi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bo nigdzie indziej nic nie jestem wstanie w tym momencie napisac hihihi i tak jak napisalam wyzej nie umiem sie znalezc :rofl2: to dla mnie narazie czarna magia ale wiem ze mnie poduczysz ;-);-);-);-)
a teraz oddaje notebooka w rece meza i niech sie dzieje wola boska (mam nadzieje ze mi go nie zepsuje)
 
reklama
Kasiunka Nadia to mala pannica nieusluchana,majaca ciagle wlasne zdanie a jak Ci czasami powie to aż sie zastanawiam skąd ona takie słowa i zdania łapie.Ciagle walczymy bo ona i ja jestesmy strasznie uparte :)).Wogóle mnie nie chce słuchac.Ostatnio mi powiedziała ze ona tylko tate słucha mnie nie.Ale on tez czasami wymieka hihih.Oj najgorsze sa wieczory bo ona tylko z nami chce spac a my oczywiscie sami ,no i maz wisi to raz z reka to raz z noga hhihih poza wyrkiem zeby Nadia miala z nim kontakt hihihih.
Vikul to juz inna historia.On jeste całkowitym przeciwienstwem Nadii.Poprostu mamy dwoje roznych dzieci.On jest taki smieszny,ugrzeczniony,jak cos zbroi to mowi"pseprasam mama",jak sie pytam czy mnie kocha to tak fajnie udaje ze siebie zciska ze tak mocno kocha.On przynajmniej umie zasnac sam.Spi w swoim lozeczku bez problemu.Z pampem pozegnal sie dopiero w grudniu, a od paru tygodni spi tez bez pampa.Duzo gada czasami buzia mu sie nie chce zamknac.A Nadia to taki wzorzec dla niego,caly czas ja obserwuje i czasami tak samo jak ona jest strasznie krnabrny.Ale jak jej nie ma to do rany przyłoz.Lece bo wlasnie "mama chce kupke" hihihihih:))))):-D:-D:-D
 
Witaj Kate siesze sie ze jestes alez wybrałas sobie wątek zeby sie odezwac no ale myśle ze damy jakos rade....
tak po krótce to ja sobie studjuje, czasu mi brakuje, dzieciaczki sobie po wolutku rosna szymek od soboty samodzielnie staje przy kanapie i meblach i porusza siewzdłuz nich. Na wątki zamkniete dostaniesz sie na głównej stronie znajdziesz link do wątku album rodzinny a tam mamy majowe i wszelkie zdjecia nasze.
Mam nadzieje ze sie rozkręcisz troszke.
 
Kate dzięki za odpowiedź. Wejdź na zamknięty- tam są fajne tematy i to tam piszemy co aktualnie u nas. Pokazałabyś też twoje skarby. Wróć do nas:tak:
 
No i ja w końcu dotarłam na ogólny : KATE-super że wróciłaś :-):-):-):-) Udzielaj się kobito częściej. ŚCISKAM!!! B.
 
reklama
Do góry