reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

Witajcie:)
Ja siedzę w domku od 18 listopada 2006 r (połowy ciąży), a moja córeczka Wiktoria przyszła na świat 20.04.2007 r. Mam zamiar zostać w domku ze swoim maleństwem dopóki nie skończy roczku, a może i dłużej:-)
 
reklama
To i my sie dopieszemy...Kasia mama Dawidka. jestem z nim w domku od narodzin tzn.29 wrzesnia 2006 r.
pozdrawiam wszystkiem"domowe"mamusie i ich pociechy!


img0446ev7.jpg
 
Dziewczyny co chcą być na liście a ich nie wpisałam jeszcze:zawstydzona/y: bardzo prosze o wiadomości na PM;-) ponieważ mam duże zaległości i nie jestem w stanie doszukać się kto jest a kogo nie ma:tak::tak:.
piszcie:tak::tak:
 
Witam wszystkie Mamy siedzące w domku z dzieciaczkami!! :-)
Mam na imię Agnieszka i siedzę w domku od 15.06.2007. Moja córeczka Sarah urodziła się 08.07.2007. Narazie nie śpieszy mi się do pracy... podoba mi się rola pełnoetatowej mamy i żony... :tak::-)


IFaCOqNd7f8zL-am8STJnFcttT8Z4wvY0280.jpg

Sierpień 2007


s7HqmtQo-EVPLvtjwypC3ezTJXYN5qj+0280.jpg

Grudzień 2007
 
Witam wszystkie domowe mamy!
Ja siedzę w domu od listopada 2006, kiedy to zabrakło mi paru dni, żeby przedłużyli mi ustawowo umowę o pracę, synka Kubusia urodziłam 7 maja 2007 i zaczęłam myśleć o robieniu czegoś, by się usamodzielnić finansowo, ale zostając na razie w domu z maluchem.
 
WITAM!
Ja siedzę w domu odkąd urodziłam w 96 r pierwsze dziecko i co zacznę pracować to okazuje się że jestem w ciąży ( uroki bycia żoną jedynaka który zawsze chciał miec dużą rodzinę ) ale nie narzekam :-):-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry