reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam i dzieciaczków

Antiope, wpisz mnie na 22.12, mam 21 lat, nie mam dzieci, spodziewam sie dziewczynki, imie jeszcze nie znane [emoji23] i moze zaczniemy tu wpisywac urodzone dzieciaki? Trzy juz przeciez mamy! Trzeba by tylko odszukac, gdzie dziewczyny pisaly daty porodow i mamy piekna liste :) no i dopisac mamy, ktore sa nowe, bo chyba nie wszyscy tu sa, np. MamaJasia :)
 
reklama
Antiope To może już przy okazji wpisz i mnie :)
Karolina 26 lat, pierwsze dziecko, chlopiec, Franio. Termin na 6.12

Dziękuję :)
 
Jestem. Przeoczyłam Wasze wpisy, bo nie napisałyście do mnie na pw. Myślałam, że duże litery i kolor niebieski na początku listy będą wystarczająco widoczne. Zastanawiam się jakim kolorem mam to zapisać, żeby nikt nie przeoczył... Czy tu się da zrobić neonowy tekst, czy coś? :-p
 
Jestem. Przeoczyłam Wasze wpisy, bo nie napisałyście do mnie na pw. Myślałam, że duże litery i kolor niebieski na początku listy będą wystarczająco widoczne. Zastanawiam się jakim kolorem mam to zapisać, żeby nikt nie przeoczył... Czy tu się da zrobić neonowy tekst, czy coś? :-p
Hahahah wybacz [emoji8]
 
reklama
No to jeszcze ja na samiutki koniec ale chciałabym sie dopisac bo fajnie tu z Wami:)

Ola0303 24 lata, spodziewam sie synka Frania i termin na 24 grudnia:D♡ woj. kujawsko-pomorskie.
 
Do góry