reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Lista mam październikowych 2018

pysia1986

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ania 31 lat
Tp. 4.10
1 ciąża
Koleją wizyta 19.03
Dopiero dziś wycziłam post

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Rozwiązania
0
Witam wszystkich :)
Beata 29 lat
Termin: 29 pazdziernik ( w moje urodziny!;))
Nastepna wizyta jakos za 3 tyg ;)

jkb

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
34 l
TP 20.10. 2018
syn 2014

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Rozwiązania
0
Hej jestem nowa☺ Patrycja 31lat po 5 latach starań milionach badań kilku nieudanych inseminacjach stał się cud.... upragniona ciąża. Niestety obumarla w 9 tygodniu.. po czterech miesiącach znowu cud... ciąża. Tylko ze w prawym jajowodzie. Znowu katastrofa. Załamanie i koniec prób. A po pół roku niespodzianka. Ciąża☺i mam nadzieję ze tym razem się uda. Obecnie 13 tydzień. Termin na 16.10.18

Mamisia83

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej jestem nowa Patrycja 31lat po 5 latach starań milionach badań kilku nieudanych inseminacjach stał się cud.... upragniona ciąża. Niestety obumarla w 9 tygodniu.. po czterech miesiącach znowu cud... ciąża. Tylko ze w prawym jajowodzie. Znowu katastrofa. Załamanie i koniec prób. A po pół roku niespodzianka. Ciążai mam nadzieję ze tym razem się uda. Obecnie 13 tydzień. Termin na 16.10.18
Teraz musi być dobrze. Trzymam kciuki.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry