reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam październikowych 2018

reklama
Ela, 27l
TP 17.10
Syn 2015

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Ewelina 22 lata,
Moja druga ciąża,
pierwsza donoszona, sn, syn z 07.2017
Termin porodu 9.10

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
Hej. Czy znane są przyczyny poronien? W ktorych tygodniach sie wydarzyly?
Ja mialam 5 poronien. Technicznie rzecz biorąc 1 poronienie (bo bylo juz serduszko), jedno puste jajo płodowe, i 3 ciąże biochemiczne beta ledwo sie rozchulala i przychodziło krwawienie. Mam odgromne nadzieje co do obecnej ciąży. Gdyż kolejnej nieudanej nieprzeżyje :/
Hej, niestety nie. U mnie sytuacja była bardzo podobna. Nie robiliśmy badań genetycznych, a inne np. koagulant tocznia były prawidłowe. Wszystkie poronienia były bardzo wczesne do 6 tygodnia. Z ostatniej wizyty u lekarza wiem, że większość tak wczesnych poronień wiąże się z wadami genetycznymi (może być to też wina jajeczka lub plemnika) i z jakichś przyczyn możemy np. mieć tylko 25% szans na zdrową ciążę, więc pewnie coś w tą stronę, ale teraz już za późno żeby sprawdzić. Teraz już jestem w połowie 7 tygodnia i widziałam fasolkę z serduszkiem, więc liczę że będzie dobrze. :) radziłabym w pierwszej kolejności właśnie w tym kierunku sprawdzić. Ale trzymam kciuki żebyś nie musiała i żeby maluszek rósł zdrowy :)

Napisane na LG-H840 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia l.27
TP 23.10
Pierwsza ciąża

Niestety nieaktualne- poronienie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry