reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś listopadowych

przepraszam dziewczyny, ale ja czasem zdążę tylko wejść na forum, napisać jednego posta i potem musze zmykać, bo dziewczynki się budzą.
Nie gniewajcie się na mnie.
Już uzupełniam listę.
 
reklama
Hej karola000 nikt się na Ciebie nie gniewa-bynajmniej nie ja, no i bardzo Ci dziękuję za uzupełnienie listy:-)
pozdrawiam i całusy dla Twoich małych "robaczków"
 
Czesc Mamuski :-)
Jestem nowa na tym forum. Termin mam na 16 listopada ale pewnie bede rodzic wczesniej w zwiazku z wodonerczem wykrytym u mojej malej i nieszczesnej cukrzycy, ktora sie do mnie przyczepila.
 
Witam tak patrzyłam na tą liste mam listopadowych i mnie na niej niema wiec jakbys mogła karola wpisać- termnin na 12 listopda jeśli bedziesz miała czas:-) Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry