reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś listopadowych

reklama
Ja tez poprosze o dopisanie do listy mam :) Wielki dzien ma nastapic 25 listopada :) bedzie podwojnie wielki bo wtedy tez dowiemy sie czy to Zuzia czy Piotrus :)
 
:-D:-Dwitajcie dziewczyny Antoś właśnie mi padł na rękach ma się rozumiec bo to jego ulubiona forma zasypiania:-) i mam nadzieję że choć do 1 tak pośpi a potem zje i znów choć te 3 godziny pociągnie a pomyśleć że adam i julia jak mieli 6 tygodni to przesypiali już całe noce:tak: ech to były czasy;-)adam w wieku 6 tygodni zasypiał o 21 i spał do 6 rano a julia padała o 22 i spała do 8 a czasami nawet do 9:tak::-D:tak:
 
Witam. ja również zapisuje się do listopadowych mam. jestem mamą Amelki od 7 listopadam. pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
reklama
Do góry