reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

Wiatam Was wszystkie stycznióweczki !

Chciałam zakomunikowac że zaliczam się również do Was. Wczoraj lekarz zalożył już kartę ciąży, przepidywany termin porodu 28.01.2007
Jestem bardzo szczęsliwa!!

Pozdrawiam serdecznie
Ewa
 
reklama
Dziękuję za wpisanie Elżbietko ! ale to cudowne uczucie :)
ostatnią @ mialam 23.04.06
wygnerowalam sobie suwaczek zgodnie z planowaną datą porodu którą podal mi lekarz, ale z obliczeniami coś mi sie nie zgadza.
czy wpisalam coś źle? nie mam w tym doświadczenia :)
Milego weekendu
 
No i ja dolaczam do Mam Styczniowych. UDALO SIE!!!!!!! Bedziemy miec dzidziusia w polowie stycznia!!!!! Jeszcze nie jest to potwierdzone przez lekarza , ale z naszych obliczen wynika , ze to juz 5 tydzien!!!!! :) :) :) :) :) Czuje sie swietnie!!!
 
Witaj Wiktoria
przyjmij moje gratulacje !!!
ja też od niedawna zaliczam się do stycznióweczek. Ale ja raczej koniec tego miesiąca
Również jak na razie (zeby nie zapeszyć) czuję się dobrze. Oby tak dalej zyczę Tobie, sobie i wszystkim oczekującym mamusiom
Pozdrawiam
Ewa
 
Dziewczyny ja z marcówek. Chciałam Wam ogromnie pogratulować. Tak się cieszę razem z Wami. Cieszcie się tym okresem - doodam że najwspanialszym w życiu. Szczerze powiedziawszy zazdroszcze Wam noszenia w sobie małego szkraba. Jeszcze raz Ogromne gratulacje !!!!!!!!
 
reklama
Witam Stycznióweczki!!!
Ja również już się do Was zaliczam :) Przewidywany termin porodu to 14 styczeń!!! 5 czerwca idziemy na USG i jest duża szansa , że zobaczymy już serduszko.
Pozdrowionka i gratulacje dla Wszystkich mam i przyszłych mam :laugh:
 
Do góry