reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
Fogia i Elżbietka dziekuje za powitanie :-)

Fogia - co prawda to prawda :tak: już widzę że mi koleżanki forumowe tego "długiego NIEujawniania się" bez kary nie odpuszczą :-D ;-)
 
Czesc Tika. Ja tez tak zaczynalam. Czytalam dlugo zanim zdecydowalam sie napisac. Ale wybaczyly i przyjely mnie do swojego grona. :tak:
 
aph - dziękuję za pocieszenie :-) :tak: ... poza tym widzę, że zarejestrowana jesteś na forum tak jak ja od września 2006 :-D ... hm ... tylko Ty dużo wcześniej się ujawniłaś :-):confused: :-D
 
Witam Tikę i jej Mateuszka :-D J to jestem forumowym maniakiem już chyba i dziwię się tobie, że tak długo się nie ujawniałaś :eek: Ale oczywiście z wielką chęcią przyjmiemy cię do grona styczniówek ;-):tak::-D Karę musisz odrobić ;-):-D
 
Monika77 - dziękuję serdecznie za powitanko i za przyjęcie do Waszego grona :-):tak:hm .... teraz to się sama sobie dziwię, że tak długo wytrzymałam :-D:-D:-D.
... i jak widzicie drogie Mamusie styczniowe karę staram się odrobić bardzo starannie ;-):-):-D.
 
Witam wszystkie styczniowe Mamy i ich pociechy!
Mam na imię Kasia i jestem mamą Hani, urodzonej 27.01.2007.
Szczerze mówiąc dopiero dzisiaj znalazłam sposób, jak można wpisywać się na tej stronie, więc muszę się jednak przyznać, że w kwestiach internetowo-komputerowych jestem zupełnym beztalenciem:tak:. No trudno!
Chętnie umieściłabym tu zdjęcie mojej Hanusi,ale niestety nie wiem, jak to zrobić. Obiecuje poprawę, czyli samoszkolenie....i proszę tez o pomoc w rozeznaniu się w tych komputerowych zawiłościach:rofl2:
Jeszcze raz witam i pozdrawiam,
Kasia z Hanią
 
reklama
Do góry