reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

NICK - weronikabp
Imię kasia
Wiek 37
Miejsce Zamieszkania - Kraj/Miasto mazowieckie
Termin z 22.06.2014
Płeć (jak bedzie znana, jesli nie to wszedzie wpisuje niespodzianka)
Imię dla maluszka -Pola lub Franek
Kim jestem i co robie- z wykształcenia psycholog, przez wiele lat szef HR w korporacjach, aktualnie jestem stylistką i wizażystką, robię metamorfozy, ciekawe sesje zdjęciowe itp..kocham modę i lubię bawić się nią
Dzieci - nie mam, to będzie pierwsze :)
 
reklama
test
TerminNickImieWiekMiasto/Regionpłeć maluszkaimie maleństwakim jestemdzieci
2 czerwcarruurrkkaaKasia27ElblągniespodziankaGabrysia/KrzyśNauczyciel wychowania przedszkolnegoZuzia 1,5 roku
4 czerwcajosieAnia31Krakówniespodzianka?Pracuje w firmie informatycznejJanek 1 rok
4 czerwcaizabela…Izabela30Dzierżoniówniespodzianka?sprzedawca, kasjer w markecieMaja 4 lata
6 czerwcaemotion_sicknessNatalia 27małopolskaniespodzianka?Z wyksztalcenia nauczyciel j.angielskiego z doksztalcenia opiekun osob starszych :DAnitka 1 rok
6 czerwcamea_osiMonika33RybnikniespodziankaAlicja/JaśJestem geologiem chwilowo zajmujacym sie czyms innym - ochroną środowiskaAgatka 4 lata
6 czerwcaPaulinka88Paulina25dolny śląskniespodzianka?zajmuję die domem i synkiemMikołaj 1,5 roku
7 czerwcakarolek245Karolina23Legnica niespodziankaLena,Laura,Amelia,Franek,AntosKosmetolog, pracująca w zawodzieAniołek
8 czerwcaMycha05Marta 24DK ?niespodziankaAmelia studentkaCórka 4 lata
9 czerwcaAbezelaIzabela27dolny śląskniespodziankaJan/Dawid Iga/Nataliaksięgowa - kadrowaEmilka 2 lata
9 czerwcaanna_Anna31Wrocławniespodzianka?nauczycielAniołek
10 czerwcagąska1985Natalia 28Sosnowiecniespodzianka?z wykształcenia inż. BHP, pracuję na produkcjiAniołek
10 czerwca_pietrucha_Agnieszka26Bieruńniespodzianka?Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, Pracuję jako Area Sales MenagerAniołek Staś
10 czerwcabenficaGosia30Łódźniespodzianka?fizyk medycznyGabryś 2 lata
11 czerwcalasotka 33zach. pomorskiepodejrzewa chłopakaNatan/Klaraurzędnik zajmujący się głównie kasą ;)Hania 3 lata
11 czerwcaAsica86Asia27Okonek (wielkopolska)niespodziankaLiliana/ Alan, Jakubz wykształcenia psychopedagog, obecnie pracuję w firmie transportowej
12 czerwcabiedroneczka84Kasia29lubuskieniespodziankato dobre pytanie :)zajmuję się domem i córcią oraz prowadzę biurokrację ;) firmy mężaGabrysia 2 lata
14 czerwcamika.kMartyna25WarszawaniespodziankaŁucjafizjoterapeutka pracująca w zawodzieAniołek Tymon
14 czerwcaBłonka 24BędzinniespodziankaDominik/Marysiamama na pełny etatZosia 1 rok
19 czerwcakarolq8Karolina25Zielona Góraniespodzianka? Pracuje w konwojowce;)Córka 2 lata
20 czerwcamyszka2301Agata24Reykjavik/IslandianiespodziankaLaura
20 czerwcaewka87Ewa 26MazuryniespodziankaAmadeusz/?pracownik socjalnyLilianka 2 lata
21 czerwcaSarenka21Asia31Pułtusk (mazowieckie)niespodzianka?Własna działalność gospodracza/wspólnikMilusia 4 lata
21 czerwcaewka358Ewelina28kujawsko - pomorskieniespodzianka?handlowiec, politolog, pracuję w handlu Kubuś 6 lat
22 czerwcaweronikabpKasia37mazowieckieniespodziankaPola/Franekz wykształcenia psycholog, przez wiele lat szef HR w korporacjach, aktualnie jestem stylistką i wizażystką, robię metamorfozy, ciekawe sesje zdjęciowe itp..kocham modę i lubię bawić się nią
23 czerwcatekla23Milena25okolice Zieonej GóryniespodziankaAmelka/JakubKierownik biura handlowegoAniołki Kaspian i Dominik
25 czerwcaMar-chew 30UK/3 miastoniespodziankaGabriel z zawodu limnologiem, pracuje w szpitaluHania 3 lata
28 czerwcaTrinaEsiAlicja28zachodniopomorskie/SEniespodziankaLilia/Sebastianz wykształcenia polonistka, obecnie house menager i prywatna sekretarka w firmie męża ;)
28 czerwcaAiwlysSylwia32lubuskieniespodziankaPola, Blanka / Kajetan MarianZ zawodu Chów i hodowla koni / pracuje w JobmanCórka 8 lat
 
Ostatnia edycja:
wiem narazie testuje ...

podobala by mi sie tabelka ale forum nie radzi sobie ze scalanymi komorkami ... a tak slabo widac ...
 
Ostatnia edycja:
biedroneczka mam się czuć winna ze "nawet ja" jestem? - dziwny ten komentarz, jakie to ma znaczenie kto kiedy się tu wpisał, to jakoś kategoryzuje? autorka tabelki napisała, że testuje, więc uzupełnia ją cały czas. niefajnie to napisałaś.
 
weronika - nie czuj sie w zaden sposób urażona, nie rozumiem skąd te negatywne emocje...mój post nie miał na celu nikogo urazic...napisany był raczej z nutką żartu....a sformułowanie "nawet Ty" nie było złośliwe, tylko zauważyłam po prostu, że zostałam pominięta :( zapisuje swoje dane juz drugi raz, bo raz dane były zbierane z tego co kojarze, ale wszystko na forum sie zmienia i super ze Mea podjęła sie aktualizacji listy :)
 
reklama
biedroneczka - w moim wpisie nie ma negatywnych emocji, jeśli w Twoim też nie było - to super, sprawa wyjaśniona. Fajnie, że Mea poświęca swój czas, żebyśmy czuły jak to fajnie, że tyle nas w tym samym czasie przeżywa ten niezwykły czas :) dzięki Mea
 
Do góry