reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

reklama
Dagus25
Imię Dagmara
Wiek 27
Miejsce Zamieszkania - woj. mazowieckie
Termin z OM 02.06.2014
Płeć niespodzianka ( mąż jest pewny że tym razem chłopczyk )
Imię dla maluszka - ??
Kim jestem i co robie aktualnie zajmuję się domem i córeczką
Dzieci - Zuzia 1 roczek
 
Ja nie chcę być na naszej liście Aniołkowej:zawstydzona/y:... może dla niektórym pusty pęcherzyk to ciąża, ale ja do tego inaczej podchodzę. Nie chcę urazić mamy, które straciły swoje dzieci na bardzo wczesnym etapie ciąży, ale ja nigdy pozytywnego testu nie traktowałam jak ciąży. Dla mnie ciąża zaczyna się od widoku zarodka z bijącym serduszkiem. Poza tym nie chcę zapeszać i być na liści Aniołków, kiedy w brzuszku rośnie dzidziuś... mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.
 
aniu, oczywiście, że rozumiemy, każdy ma prawo po swojemu przeżywać ten okres i należy się temu ogromny szacunek niezaleznie od tego w jaki sposób przeżywają to mamy. wszystkim nam życzę dużo siły i pozytywnego myślenia!
 
Ja nie chcę być na naszej liście Aniołkowej:zawstydzona/y:... może dla niektórym pusty pęcherzyk to ciąża, ale ja do tego inaczej podchodzę. Nie chcę urazić mamy, które straciły swoje dzieci na bardzo wczesnym etapie ciąży, ale ja nigdy pozytywnego testu nie traktowałam jak ciąży. Dla mnie ciąża zaczyna się od widoku zarodka z bijącym serduszkiem. Poza tym nie chcę zapeszać i być na liści Aniołków, kiedy w brzuszku rośnie dzidziuś... mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

jak sbie zyczysz
 
mea_osi spisałam wszystkie dziewczyny (ale nie wiem czy kogoś nie pominęłam - jak pominęłam najmocniej przepraszam)

madziulka291 - 4tc
goosiak16 - 4tc
kassiass - 5tc
megami - ?
mimimoo - ?
Cyntia - 5/6tc
Wanda_23 - 6tc
Jopal - 7tc
Pietrucha - 10tc
 
reklama
Te Aniołki które ja pamiętam:
goosiak16 - 4 tc
megami
cyntia85
mimimioo
co do bliźniaków to pamiętam o 2, ale dziewczyny napisały kilka postów i się już nie pojawiają.
 
Do góry