reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

heh wlasnie zrobilam kawke i mialam siadac do spisywania listy.
Przerzuclam tutaj twojego posta tekla bo bede pozniej caly watek usuwac.

mea_osi daj jakas notke - jak juz bedzie watek gotowy cly - zeby w razie uzupelniania danych dziewczyny pisaly do ciebie/wiedzialy ze ty sie lista opiekujesz.
 
reklama
ok emotion, sama chciałam to zrobić tzn. skasować stamtąd i tu wkleić ale mnie ubiegłaś :) coś mi się forum zwiesiło całe na chwile :eek:
 
Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale chciałabym dołączyć do listy czerwcowych mam. Widziałam, że niektóre z Was wklejały w konkretny sposób swoje namiary, wklejam i ja :tak:

NICK adg
IMIĘ
Agata
WIEK 30
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Gdynia
TERMIN 24.06.2014
PŁEĆ niespodzianka
IMIĘ DLA MALUSZKA jeszcze nie wybraliśmy
DZIECI ​brak
 
mea widziałam wątek "bez komentarza" dlatego tam nie komentuję :) ale tu napiszę; dzięki Ci, że sprawiasz nam taką radochę, to nastawia bardzo pozytywnie, jeszcze raz dzięki.
 
Nick-agnieszka0240
Imie-Agnieszka
Wiek-30 lat
Rodzinne miasto-Bydgoszcz
Miejsce zamieszkania-Mülheim an der Ruhr(Niemcy)
Dzieci-corcia Julia (ur.04.01.2010)
Termin porodu-10.06.2014
Imiona-Laura lub Alexander
 
reklama
Do góry