reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek :)

Malaga gratulacje
jak to leci niedawno zakładałam wątek styczniówki ale nic nie wyszło i jakoś nie umie :( :(
a marcóweczek to ja tez nalerzałam ale z pierwszą córcią i to był 2005r ale to było dawno ;D
Jak widać jesteś narazie jedyna :)
 
reklama
O KURCZE MALAGA!!!! GRATULACJE! Ha a jednak sie udalo! strasznie sie ciesze... nie zagladalam na glowny od wiekow i tak jakos mnie tknelo aby sorawdzic czy juz sa marcowki...a tu MALAGA! Poglaszcz brzusio odemnie! Buziole od listopadowki :D
 
Maruda Agutek ...wreszcie dzidzia!!!! hihih no to teraz juz sie usmiechaj i ciesz! powodzenia i oby dzidzie marcowek rozwijaly sie pieknie.... MArzec to rybki.... hmmm ja tez horoskopowa ryba z marca..... romantyczne stworzonka :)
 
Agutkek, Malaga - gratulacje!!! Pamiętam, jak my (marcówki 2006) zaczynałyśmy naszą listę, a teraz już mamy takie śliczne, duże dzieciaczki :) Życzę Wam pięknej, zdrowej ciąży, lekkiego porodu i mnóstwa radości z dzieciaczkó :laugh:
 
reklama
Dziewczyny gratuluję. Ja ze styczniówek! Dopiero rozkręcałyśmy nasze forum, a tu już marcówki :D
Do teraz pojawiają się nowe twarze, więc i u Was szybko się zapełni........
Wszystkiego dobrego na tym pięknym etapie życia
 
Do góry