reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek :)

reklama
witam,

Byłam wczoraj u lekaraki i okazalo sie iz ciąza jest młodsza niz myslalam
z USG wyszło że mam termin na 13 marca :)

jak sie czujecie? bo ja dobrze - pobolewa mnie troche brzuch i piersi
czuje sie zmeczona i chce mi sie spac
pozdrawiam wszystkie marcoweczki
 
jak ostatnio napisalam, ze sie czuje dobrze to od razu mi sie zmienilo i czuje sie fatalnie :(
jakos mi jezdzi na zoladku wszystko, biegam do kibelka kilka razy dziennie i wcale nie na siusiu, a niby w ciazy ma sie zatwardzenie ::) nie wiem juz co myslec...ale ostatnie dwa dni daly mi popalic i chyba jest coraz gorzej...ech. moze jutro bedzie lepiej :)
 
Zatwardzenie kochany Agutku to owszem ale jak ci brzucholek urosnie. ja na poczatku tez mialam "lekka" kupke wiec jest ok. A na mdlosci najlepdze slone krakersy i sprite albo 7 up. sprawdzone- polecam!
 
dzieki moniko k80, bo mialam troszke obawy, ze moze cosik ze mna nie tak. wszedzie pisali - zatwardzenie, zatwardzenie, zatwardzenie ::) ;) ;) ;) ;)
 
dzień dobry ;D

dzisiaj zrobilismy teścik

testow4.jpg


i wyszło, że nasza córcia będzie miała rodzeństwo ;D
ja ostatnio wiedziałam, że będę miała córeczkę a teraz wiem, że to będzie synek ;D

Pozdrawiam wszystkie marcóweczki i mam nadzieje, że niebawem zbierze się większa ekipa i będzie można sobie porządnie poplotkować ;)
chociaż ja to już powinnam się raczej powstrzymac od gadulstwa :p
co widać po ilości moich postów :p ;)


od początku poprzedniej ciąży pisałam z wrześniówkami 2005 i jesteśmy naprawdę zgraną ekipą fajnych babek
mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej niedzieli :)

acha
termin mam na 21 marca :)
 
reklama
Do góry