reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista marcówek :)

Link źle się wstawił. Usuń te 3 pierwsze myślniki przed wstawieniem do pierwszego postu.
---https://docs.google.com/spreadsheets/d/15jhfdCLbW7Ln76BITmhjFIjZDYRfN7o4cD0De7noaLY/edit?usp=sharing
 
reklama
Słuchajcie, czy jeszcze jakąś kolumnę tam robimy?
Np. płeć wg chińskiego kalendarza :p (wymyślam) ale może jest coś ważnego o czym zapomniałam?
 
Słuchajcie, czy jeszcze jakąś kolumnę tam robimy?
Np. płeć wg chińskiego kalendarza :p (wymyślam) ale może jest coś ważnego o czym zapomniałam?
To nie jest głupi pomysł ;) bo sprawdzimy czy się sprawdzi ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Proszę mnie wpisać no ja coś nie mogę tego edytować. Wiem 26 lat, data om 11.06.2019, termin porodu 18.03.2020, dzieci Jasiek 11 miesiecy, według chińskiego kalendarza dziewczynka
 
Ja nie dam rady się wpisać . Jakby któraś pomogła to super. Termin @ 28 maja. Termin porodu 3.03.2020 . Dzieci : dwóch synów (2008) (2012). Wiek : 37 lat. Z kalendarza chińskiego wychodzi trzeci syn
 
reklama
Do góry