reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista najpiękniejszych kołysanek!!!

ja tez poprosze na maila te kołysanki bo nic nie mam dla malutkiej tylko spiewam jej to co w RMF ie :-):-):-) an.walczak@interia.pl
a karuzeli fisherprice'a chyba sie boi bo zawsze jak ja włacze to płacze :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
U nas kołysanki Magdy Umer i Grzegorza Turnaua ostatnio skutkują..puszczam młodemu po kąpieli i pięknie na nich zasypia :-D

muzyka bobasa jak na razie u nas na nie...ale moze z czasem...
 
Anik mój niunio ma hustawke z Fisher Price i są tam 4 melodyjki jak włączam taką jedną smutna to krzywi sie robi miny i zaraz w ryk! Moze cos jes w tych melodyjkach:tak:
 
Moja Lidka lubi "Idzie niebo", "Był sobie król", a takie jej ulubione nie kołysanki tylko piosenki dziecięce to "Wielka wyprawa" i "W czasie dzeszczu dzieci się nudzą":-)
 
Hej,
Moja Łucja też słuchała Turnała i Umer!!
To chyba najpiękniejsze kołysanki:)

Ja Olafkowi wlączam "senna piosenkę" Magdy Umer i Turnała.

"Tylko jeden nocny wiatr nie chce spac, nie chce spać
Woli chulac w polnych trawac, z deszczem w berka grac".

Piekna muzyka, usypia jak złoto i nie nudzi mi sie, chociaz sluchamy tego kilka razy dziennie..

Rapunzel - weszlam na link - ale ta kołysanka chyba dla starszych dzieci. Taka mało melodyjna i za bardzo dynamiczna jak dla niemowlaka...
 
Ja kołysanki Umer i Turnaua słucham kilka razy razy dziennie od ponad 14 miesięcy i rzeczywiście są najmilsze i wzruszające. Kołysanki z mini mini mnie nie zachwyciły za bardzo, moja Misia słucha ich czasemw ciągu dnia. Hitem u nas jest piosenka o Dorotce, młoda przychodzi i mówi "ta duda" i chcąc nie chcąc odśpiewuję całą piosenkę hihih
 
reklama
Do góry