reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecnosci i nieobecnosci

Dzisiaj moje negatywne emocje osiagneły zenit w zwiazku z tym, żeby komus przypadkiem nie napisac czegos niemiłego, żeby kogos nie urazić postanowilam troszeczkę sie wycofać co oznacza, że oczywiście nadal będe Was kochane czerwcówki odwiedzać, ale raczej powstrzymam sie od komentarzy.
Zgodnie z wymogami usprawiedliwiłam swoją przyszłą nieobecność więc liczę, że władze foru mnie z niego nie usuną.
Miłego dnia :-)
Tricolor wal ostrymi komentarzami, ja tam jestem przyzwyczajona, bo siora też ma ostry język:-D i szczerze gada co myśli!!!a nie owija w bawełnę
 
reklama
Tricolor odstresuj się i wracaj szybciutko, bez ciebie to nie będzie to samo forum!!!! nie rób nam tego, kochaniutka!!!

A propos gdzie jest Carmi?! Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarmi, żyjesz?
 
Ostatnia edycja:
kochane moje brzuchatki napisze zeby pozniej nie zapomniec w weekend chodzi mi o dzien jutrzejszy i niedziele do wieczora bede troche milczaca bo przyjedzie moj A jutro ostatnie zakupki, niedziela slodkie lenistwo bo od poniedzialku ciezka praca pranie i prasowanie :-) wiec bardziej aktywna wracam po weekendzie ;*
 
Tricolor wracaj szybko do formy i na forum tak nie mozna sie wycofywac....Tau tez ostatnio mało sie odzywa nie wspomne juz o kalinie !!!!! Co z wami dziewczynki ? Jak trzeba krzyczec to trudno czasami to pomaga.
Wiec kochane wracac szybko na forum!!!!
 
reklama
Do góry