reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecnosci i nieobecnosci

agata077

Czerwcowa mama 2009
Dołączył(a)
15 Grudzień 2007
Postów
1 590
gdyby sie tak zdazyło ze umknie nam wyjazd na wakacje lub dluzsza nieobecnosc tutaj mozemy to napisac dla spokoju zeby obyło sie bez nerwów ze cos sie stalo :D


wiec ja zaczne ponawiam apel o podpisanie listy obecnosci mamus ktore nieodzywały sie dłuzej niz tydzien :)


mirabella obecna
Anavel obecna
chocoblok obecna
Ansia M obecna
dee83 obecna
wuyu obecna :D
Anetka80 obecna
kluseczkaS obecna :D
wesolutka obecna :D
Madzio1980 obecna :D
Anwisniewska obecna
kwiatek84 obecna :D
isia 22
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem jestem kochane tylko dopadlo mnie swiateczne lenistwo i troche stresu ale po za tym ok. Podczytuje was czasem i duzo odpoczywam spie do 12 itd- no i w brzuchu mam strasznego wiercipiete malego bo caly czas mi sie rusza i kopnac tez potrafi dobrze :D przynajmniej tak mi sie wydaje ze to bobo.
 
ja też jestem. staram się śledzić na bierząco. ostatnio nie mam nic mądrego do napisania :D wszystko u nas ok. czuję coraz częściej ruchy dzidzi i coraz mocniej. tylko małe przeziębienie nas dopadło, małego też. leczyłam się Prenalenem. tym syropem dla ciężarnych bo cóż nam innego zostało. jakoś w miarę to przeszłam. buziaczki dla wszystkich czerwcówek.
 
jestem, jestem kochane
czytam Was regularnie, ale jestem zawsze tak zmeczona po pracy, ze nie mam sily.
Ogladalam Wasze dzidzie i brzuszki!!! Fantastyczne. Ja juz tez mam dosc spory brzuszek.
W polowie stycznia ide na USG , jak sie uda to zobacze czy w srodku siedzi dziewczynka czy chlopczyk :-)

Z obserwacji widze, ze wiecej jest dziewczynek w brzuszkach :-) i u mnie tez chyba bedzie plec piekna :-)

pozdarwiam goraco i zdrowka zycze

magda - mirabella
 
Ja tez jestem i Was czytam dziewczynki, ale wybaczcie . jakieś lenistwo mnie ogarnęło i mi się nie chce pisać:sorry:
 
melduję, że jestem :-) mam trochę problemów z netem ale staram się czytać przynajmniej główny wątek :zawstydzona/y:
poza tym mam trochę osobistych problemów (z bobasem wszystko ok) i nastroju brak na pisanie, postaram się czasem odezwać

pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :-)
 
Również sie melduję:)
U mnie wszystko w porządku i tak jak poprzedniczki narzekam na chroniczny brak czasu, staram się czytać na bieżąco, ale sporo to czasu pochłania.
brzuszek rośnie, wizytę mam 19 stycznia mam nadzieję że usg również, chociaż idę do innego lekarza, bo poprzedni mi nie odpowiadał, niewiele mówił, tylko to co najważniejsze, czyli że wszystko ok.
 
Jestem i ja. Niestety bóle brzucha nie pozwalają mi często przy necie siedzieć ale w miarę możliwości was czytam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja sie melduję. Dawno nie pisałam ale świtęta później nowy rok i lenistwo w łóżku. Pozdrawiam was wszystkie gorąco w te mroźne dni :)
 
Do góry