reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez KingaP, 13 Sierpień 2006.

?

karteczkowa akcja dla mam:

1. z pierwotnej, uakyualnionej listy

głosów: 7
    24,1%
  2. które wyrażą chęc do 30 stycznia

głosów: 22
    75,9%
  1. KingaP

KingaP Gość

Dziewczyny.

Pomyślałam sobie o pewnej "akcji", o której przeczytałam w jakieś gazecie i spodobała mi się.
    Otóż chodzi o to, żebyśmy wymieniły się adresami (mogę stworzyć taką listę) i wysyłały naszym dzieciom kartki na urodziny :)
    Znamy się już tyle czasu, że chyba możemy sobie tak zaufać, nie?
    Fajnie, gdyby na pierwsze urodziny nasze dzieci podostawały po np. 20 kartek :)
    Napiszcie co o tym sądzicie.

2. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Kinga: boski pomysł. jestem jak najbardziej za. to będzie przepiękna pamiątka dla naszych Maluszków.

3. reklama
  4. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Ło matko,ale poczta poska bedzie miala zapieprz co roku po koniec lutego,w marcu i na poczatku kwietnia ;D ;D ;D Alle pomysl rzeczywiscie niesamowity!Oj,sie bedzie dzialo!!!!!!!!

5. maga_86

maga_86 mama jagódki ciągutki

ja też jestem za i to nawet bardzo :):):)

6. tereskaa

tereskaa Mamusie Marcowe '06

ja tez ................jestem baaaaaaaaaardzo "za":)

7. tereskaa

tereskaa Mamusie Marcowe '06

tylko trzeba to jakos tak zrobic zeby te adresy byly tylko do naszego wgladu a nikt inny nie mogl ich uzywac.......

8. KingaP

KingaP Gość

pomyslalam sobie, zeby u mnie była "skrzynka" kontaktowa. Prześlecie mi adresy wraz z datami (mozna je rozszerzyć o nasze daty urodzin, bo ja na przykład obchodzę ::) ) Potem ja (już kompletną listę ) porozsyłam wszystkim zainteresowanym (oczywiście tym osobom, które "podzielą" się swoim adresem :)

9. benita_29

Moze ktos zrobi taka liste dzieciaczkow i ich adresy prywatnie a potem rozesle do wszystkich mam droga mailowa.Przedtem kazda z nas na pyrowie albo mailem wysle swoj adres.

10. reklama
  11. benita_29

Kinga, uprzedzilas mnie o minute ;D

12. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

Jestem za ;D ;D ;D ;D kinga co ci przysłać w mailu? Dokładnie jakie informacje?

Poleć forum