reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

• z pierwotnej, uakyualnionej listy

Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

Głosów: 22 75,9%

• Wszystkich głosujących
    29
K

KingaP

Gość
Dziewczyny.

Pomyślałam sobie o pewnej "akcji", o której przeczytałam w jakieś gazecie i spodobała mi się.
Otóż chodzi o to, żebyśmy wymieniły się adresami (mogę stworzyć taką listę) i wysyłały naszym dzieciom kartki na urodziny :)
Znamy się już tyle czasu, że chyba możemy sobie tak zaufać, nie?
Fajnie, gdyby na pierwsze urodziny nasze dzieci podostawały po np. 20 kartek :)
Napiszcie co o tym sądzicie.

reklama

kaśka76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kinga: boski pomysł. jestem jak najbardziej za. to będzie przepiękna pamiątka dla naszych Maluszków.

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
Ło matko,ale poczta poska bedzie miala zapieprz co roku po koniec lutego,w marcu i na poczatku kwietnia ;D ;D ;D Alle pomysl rzeczywiscie niesamowity!Oj,sie bedzie dzialo!!!!!!!!

tereskaa

Mamusie Marcowe '06
Miasto
Rzeszów/New York
Rozwiązania
0
tylko trzeba to jakos tak zrobic zeby te adresy byly tylko do naszego wgladu a nikt inny nie mogl ich uzywac.......

K

KingaP

Gość
pomyslalam sobie, zeby u mnie była "skrzynka" kontaktowa. Prześlecie mi adresy wraz z datami (mozna je rozszerzyć o nasze daty urodzin, bo ja na przykład obchodzę ::) ) Potem ja (już kompletną listę ) porozsyłam wszystkim zainteresowanym (oczywiście tym osobom, które "podzielą" się swoim adresem :)

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
Moze ktos zrobi taka liste dzieciaczkow i ich adresy prywatnie a potem rozesle do wszystkich mam droga mailowa.Przedtem kazda z nas na pyrowie albo mailem wysle swoj adres.

reklama

lolcia81

Podwójna szczęśliwa mama!
Rozwiązania
0
Jestem za ;D ;D ;D ;D kinga co ci przysłać w mailu? Dokładnie jakie informacje?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry