reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
K

KingaP

Gość
Dziewczyny.

Pomyślałam sobie o pewnej "akcji", o której przeczytałam w jakieś gazecie i spodobała mi się.
Otóż chodzi o to, żebyśmy wymieniły się adresami (mogę stworzyć taką listę) i wysyłały naszym dzieciom kartki na urodziny :)
Znamy się już tyle czasu, że chyba możemy sobie tak zaufać, nie?
Fajnie, gdyby na pierwsze urodziny nasze dzieci podostawały po np. 20 kartek :)
Napiszcie co o tym sądzicie.
 
reklama
pomyslalam sobie, zeby u mnie była "skrzynka" kontaktowa. Prześlecie mi adresy wraz z datami (mozna je rozszerzyć o nasze daty urodzin, bo ja na przykład obchodzę ::) ) Potem ja (już kompletną listę ) porozsyłam wszystkim zainteresowanym (oczywiście tym osobom, które "podzielą" się swoim adresem :)
 
reklama
Do góry