reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
Kobietki mam ogromna prozbe niestety nie zalezy ona odemnie poniewaz dostalam delegacje za tydzien zaczynam zejdzie do konca kwietnia mam duzo wyjazdow i pracy nie chce nikogo skrzywdzic wiec w miare jeszcze jak jest spoto czasu prosze o skreslenie z listy. Meza nie poprosze o wyslanie kartek bo jestem przekonana ze i tak zapomni a zreszta on nie rozumie po co to robimy:-) wiec my odpadamy bardzo ale to bardzo przepraszam za klopot. Mam nadzieje ze sie nikt na mnie nie pogniewa bardzo przeprasam.:-(
 
reklama
No i jeszcze uzupelniajac- Jas urodzil sie 2 marca
Moje imie- Agata, urodzona 18 marzec 1982
 
violu, ponieważ ja dostałam od Ciebie dopiero wczoraj adres, mam prośbę. Porozsyłaj go sama na PW do dziewczyn, które biorą udział w akcji. Niektóre z nich zastrzegały sobie swój adres, więc niech same zadecydują o ujawnieniu swoich adresów.
Pisze to ponieważ dużo czasu mi wczoraj zajęło rozsyłanie listy i za bardzo nie mam czasu na to dziś.
 
kurcze ja juz wyslalam na stary bo teresko prosilas zeby wczesniej bo nie wiadomo jak przeprowadzka mam nadzieje ze dojdzie do 1marca:zawstydzona/y::dry:
 
reklama
Do góry