reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

reklama
Cześc mam termin na 1 listopad.Dzisiaj jest mój pierwszy dzień u was. :laugh: :laugh: :laugh: ;)


catcatabu20021019_1_Wojtusia+urodziny.png
 
witam :) generalnie to moge powiedziec, ze wybrzuszyl mi sie brzuch i mam 105 cm w obwodzie ;( naprawde malo jadam, wiec nie mam pojecia dlaczego on jest taki duzy?!
siedze sobie w domku (nie pracuje), jednak nie wychodze sama, bo mam tendencje do zaslabniec. zakupy robi moj maz, dzieki temu codziennie mam truskawki ;) nudzi mi sie, bo nie mam zbyt wielu znajomych w miescie, gdzie (mam nadzieje czasowo) mieszkam. czytam ksiazki, ogladam tv, duzooo odpoczywam i siedze na necie. moj nr gg 8880177, lub nick na tlenie: maassandra. pozdrawiam mamusie i malenstwa
ps. Beato masz taki sam termin jak ja ;)
 
Klementynko dziekuje za śliczną różową dziewczynkę w naszym "porządku" co ja jestem jedyna nikt nic nie wie?
a może nie chcie wiedzieć co? zrobimy ankietę czy większość chce wiedziec czy nie co?
 
ja już bardzo chciałabym wiedzieć... usg mam 17 czerwca, to będzie początek 18 tygodnia - może być nieco za wcześnie...:(
 
reklama
Naturello nie znam się na tym tak zupełnie ale ponoć w 15 jest już szansa zobaczyć płeć dzidziusia. Mnie sie udało w 18tyg i 3 dniu więc tydzień wczesniej chyba nie gra roli.. jak zobaczyłam malutką na monitorze to widziałam tylko kręgosłup i główkę no i stópki takie słodziutkie.. pomyślałam - acha to już nam się pokazał wstydniś.. ale gin tak pojeźdźił mi po brzuchu na boki i stwierdził że widać i czy chce wiedzieć.. no to ja że oczywiście..:) W ogóle ku mojemu zaskoczeniu zrobił mi już usg przez brzuch a nie od środka..myslałam że to jeszcze za wcześnie ale chyba tak się juz robi w piątym miesiącu.. Pozdrawiam.
 
Do góry