reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

Dziewczyny oddaję mój komputer do informatyka i zawitam tu dopiero w piątek (jeśli nie urodzę tymczasem)
trzymajcie się ;D ;D ;D
 
reklama
dobrze justynko że nas ostrzegłaś ;D bo inaczej byśmy się o Ciebie zamartwiały!
nono2nb.gif
,trzymaj się dzielnie i zaraz w piątek pisz co i jak :) ale wydaje mi się że będziesz już po porodzie :)
 
Dzień dobry wszystkim listopadówczankom :)
  Nie ma co... dość późno tu trafiłam, ale lepiej późno niż wcale (ileż to czasu ma człowiek na ciekawość świata gdy mężczyzny nie ma w domu ;)
A dotarłam do Was bo... na jutro mam termin porodu, mężczyzny przy mnie (jak wspomniałam) brak, a ja się najzwyczajniej boję... A może jednak jestem bardziej podekscytowana? Ale nie tyle boję się samego porodu (o cudowna niewiedzy pierwiastki!) co tego, że będę musiała jechać do szpitala i przechodzić to wszystko sama! :( Hmm... Dobrze byłoby jednak aby moja córcia poczekała do niedzieli na tatę... No jak wda się w niego to poczeka (tj z punktualnością ci jej będzie na bakier ;) a lekarz niby stwierdził, że cyt: "nie dociągnę" do 39 t.c. bo łożysko już stare, a tu proszę... Wrr... przewrotność losu. A może po prostu Kasieńka czeka na lepszą pogodę? (podobno w niedzielę ma być słońce?  ??? I tak jak do tej pory szorowałąm okna i podłogi (by wymusić na niej choćby chęć ujrzenia matki w pracy ;)) tak od dziś siedzę przy kompie i prawie się nie ruszam co by uśpić jej czujnoć  ;D Tak więc będę tu częstym gościem :) Tak czy siak już wiele się od Was dowiedziałam, m.in. tego że naiwnie mało rzeczy mam spakowanych do szpitala i trzeba pożyczyć torbę taty 8)
Pozdrawiam wszystkich
 
Hej dziewczyny, jak miło znów być z Wami!!!
Karolinnka, jesteś optymistką, ale moja mała -uparty Skorpionik siedzi sobie spokojnie w środku, dobrze,że suwaczek nie pokazuje ile po terminie jestem ;D ;D ;D

z drugiej strony, może kiedyś się dowiem, dlaczego mała tak długo siedziała, może sama mi to powie?

Emih widzę, że nie jestem osamotniona, rzeczywiście one może czekają na lepszą pogodę???
zaglądaj do nas koniecznie
 
Emih fajnie to u Ciebie wyglada na suwaczku, 40 weeks, u mnie na szczescie nie pokazuje ale powinno byc juz prawie 41 ;D
nie możemy się już doczekać malutkiej, ale widać pozwoli jeszcze mamusi posprzątać cały dom, zanim pójdę do szpitala, spryciara ;D
 
hihi
Tak, masz rację 40t.c i co?! Chyba powinniśmy dopisywać "ile dni po terminie" :) Ja mam termin na dziś... NIBY. I nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt że lekarz określając wiek ciąży na USG i stan łożyska dawał mi czas do... początku listopada. A na dodatek jest PRZECIWNY wywołaniu:( A jeśli dzidzia ma za mało tlenu? No przecież łożysko jest już "ad kosz" LEKARZE...
 
reklama
Do góry