reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

JUSTYNAJ witam.Gin pytal mnie czy czulam juz ruchy ale powiedzialam ze jakies tam dziwne uczucie ale nie wiem czy to byla KRUSZYNKA
 
reklama
Serdecznie witam nową uczestniczkę Justynaj witaj wśród nas ja mam termin na 9. 11 więc twoje maleństwo jest starsze od mojego o całe 2 dni (ale dużo co) ;D
 
Ale ta nasza lista dluga!!!! Fajnie ze to klementynko wymyslilas.Moze zdradze wam kto rosnie w brzuszku ale nastepne USG mam za tydzien w piatek a polowkowe 2lipca wiec mam nadzieje ze na ktoryms juz sie pokaze bo jak narazie to jest strasznie wstydliwa(y) ;)
 
Anulko, może wreszcie jakiś facecik maleńki???

ptaszyna pisze:
swietny pomysl klementynko z ta lista i dzieki temu wyszlo ze az trzy mamy ten sam termin, ciekawe...

dzięki, potem będziemy dopisywać terminy zweryfikowane przez Maluszki, jak im się już zechce wyjść na zewnątrz :)
ciekawe czy jakieś astrologiczne bliźniaki się trafią?
 
dziewczyny czy wy wiecie ze wsrod moich znajomych to same faceciki sie rodza, kolezanke ostatnio to nawet dwojeczka malych szkarabow obdarzono wiec trzeba cos dla wyrownania. chociaz moj maz marzy o synku
 
reklama
Witajcie!!! Dawno się nie odzywałam, w sumie tylko raz :) ale muszę się podzielić wiadomością o moich pierwszych kopniakach!!!!!!!!!! ;D Dokładnie było to przedwczoraj, 16.06, to chyba dość wcześnie, ale nie mogę mieć wątpliwości, że to mogło być coś innego ;) myślałam, że to będzie tak delikatne, że naprawdę to z czymś pomylę, a tutaj takie kopy!!!!!!!! Tego nie da się z niczym porównać ;D POzdrawiam wszystkie listopadowe mamy i życzę równie niezapomnianych wrażeń!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry