reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

reklama
Witajcie dziewczęta! A już się martwiłam, zę jakiś zastuj zapanował i nikt nowy do nas nie nie chce sie dołączyć. Super, że jesteście i BARDZO SREDECZNIE WAM GEATULUJĘ!!!
 
Agnieszko18 jestem, jestem!!!!! Nie byłam jeszcze u lekarza, idę w poniedziałek!!!!!

Moniqo!!!!! Gratuluję!!!!! Czy Ty byłaś juz u gina?????

Z mich obliczeń wynika,że termin powinien być na 25 pażdziernika!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Całuski!!!!
 
Monisia2506 jeszcze nie bylam ... zamierzam isc we wtorek, najpozniej :) ... niestety moja gin przyjmuje tylko wtorki i czwartki ... i oczywiscie caly czas pod telefonem jest :) .. a Ty???
 
Moniqo ja idę w poniedziałek!!!! Męczą mnie mdłości i zgaga, nie mogę patrzeć na moje ukochane jogurciki :p Brzunio kłuje, a piersi to aż pod pachy promieniują, ale tylko po bokach, sluzik tak jak u Ciebie - kremowiutki!!!! ;D
 
A mnie boli bardzo lewa strona podbrzusza i to mnie troszke martwi ... caly czas mysle o ciazy pozamacicznej  ::) ... co oczywiscie wkurza mojego meza ;) ... twierdzi ze poprzednim razem tez tak mialam ... eHhh .. we wtorek mam nadzieje ze sie dowiem wszystkiego :)
 
Na pewno wszystko jest w porządku Monisiu Mnie też boli raz z lewej raz z prawej !!!!! Życzę słodkich snów i do jutra!!!!!
Ciekawe, co powiedza lekarze???? Całuski!!!!
 
reklama
Do góry