reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista przyszłych Mam - Październik 2021

A
Kiedy miałaś ostatnią @? Czy pierwszy test z bladą linią szedł jakoś w parze z badaniem bety? Wybacz, ale trochę się pogubiłam w tych wszystkich datach ;)
Ostatnie plamienie miałam 18 stycznia. Na becie ostatnio byłam 29 stycznia a test z tą kreska był 3 lutego. 4 lutego zrobiłam ponownie test i nie było kreski.
 
reklama
A

Ostatnie plamienie miałam 18 stycznia. Na becie ostatnio byłam 29 stycznia a test z tą kreska był 3 lutego. 4 lutego zrobiłam ponownie test i nie było kreski.
Testy mogą źle wyjść :) głowa do góry. Ja bym powtórzyła betę i wykonała badanie ponownie z odstępem 48h, żeby zobaczyć czy rośnie.
 
To na bete mogę pójść jutro(11luty) lub w piątek(12 luty) czy iść 15 lutego, w ten dzień mam niby miesiączki dostać.
Są różne przypadki - niektórym wysoka beta wychodziła na kilka dni przed @, inne miały negatywne testy jeszcze w dzień @, a później wyszła ciąża... Nikt Ci nie da gwaracji, że coś wyjdzie, ale jeśli pozytywny test się nie mylił, to beta z krwi też będzie podwyższona :)
 
Witam się dziewczyny 😚
@ 15.01
Przewidywany termin 22.10
Choć ciężko z aplikacji mi wyliczyć bo ostatnio miałam różne cykle.. ale miałam podany zastrzyk i wiem kiedy była owu, więc powinno być ok 😊
Miłego popołudnia 🤗
 
reklama
Do góry