reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista rozdwojonych GrUdniÓwEcZek + gratulacje

Gratulacje dla pierwszej grudnioweczki 2006!!! Zdrowka przede wszystkim!....Moja Lenka ma dzisiaj wlasnie 11 miesiecy. Rok temu w grudniu ja rodzilam. Wspominam to cudownie. Ciaza, porod.....Az mam lzy jak to wspominam i Wam wszystkim zycze zebyscie mialy takie same wspomnienia za rok jak ja dzisiaj....
 
reklama
My równiez przyłączamy sie do gratulacji i zdrówka dla grudniuweczki i pozdrawaimy serdecznie oraz życzymy zdrowka :tak:





 
:-) :-) :-) :-) SERDECZNE GRATULACJE MOC ŻYCZEŃ I SZYBKOEGO POWROTU DO FORMY.:-) :-) :-)
MALEŃSTWO CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jeszcze raz wszystkim dziekuje za zyczenia i nie moge sie doczekac aby samej moc pogratulowac innym mamusiom i dzidziusiom.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Kochane Mamusie, pozdrawiam na wstepie:) ja tez jestem z listy grudnioweczek i chociaz nie jestem takim czynnym uczestnikiem forum postanowilam podzielic sie z Wami moim szczesciem:) 20 listopada na swiat przyszedl moj ukochany synus - Oliver.
Urodzilam na dwa tygodznie przed terminem, ale syneczek tryska zdrowiem. Przesylam pare fotek:) Powodzenia dla Wszystkich oczekujacych Mamusiek.
 

Załączniki

  • DSCF1976.JPG
    DSCF1976.JPG
    47,3 KB · Wyświetleń: 93
  • DSCF1975.JPG
    DSCF1975.JPG
    43,8 KB · Wyświetleń: 102
  • oli2.jpg
    oli2.jpg
    68,7 KB · Wyświetleń: 97
  • love.jpg
    love.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 80
  • DSCF1962.JPG
    DSCF1962.JPG
    74,6 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry